bugün

sadat şeriatçı bir terör örgütüdür.
"Başında türk askerlerinin olduğu"ndan sonrasını okumadım.
bu adam ucu kendine dokunana kadar reis sevdalısı olan doblocu tuğracı akpli gibi yemin ederim. canana gelene kadar ne sığınmacı işgalleri oldu ülkede 20 yıldır yaptığı gibi hiçbirine ses çıkarmadı cananı alınca harekete geçti. yine de geç ama doğru bir hamle. asıl bundan sonra ingiliz sömürge valileriyle görüşüp geri adım atıp atmaması değerli bizim için.
bir ülkede milletvekillerinin kapısından giremediği silahlı şahıs şirketleri varsa orada terörist yetiştiriliyordur.
buna bunca yıldır laf etmemek kknın aymazlığıdır. böyle yılanların başını küçükken ezeceksin. fetö gibi dallanıp budaklanmalarını beklemeyeceksin. zamanında araştırma önergesi verseydin. bunca yıldır aklın neredeydi?
https://twitter.com/sedat...EpzLhGKRUjXKuqHA&s=19
Muhalefet böyle olur işte.

Aman oy kaybedebiliriz,

Aman herkese şirin gözükelim,

Diye muhalefet olmaz.

Dik duracaksın, uzun süre dik duracaksın ki güven oluşsun sana karşı…
Kk yı sevmem ama çok doğru bir hamle yapmış. Seçimin güvenli olması ülkenin elden gidip gitmemesi ile doğrudan alakalı. Sadat gibi kurumlar derhal kapatılmalıdır.
Sadat da yakında başınıza bela olduğunda kandırıldık diyeceksiniz.

Alıştık.

Enteresan.
görsel
işin ilginç tarafına bakarmısınız. Kemal'ciğim niye rahatsız olmuş. Oraya gitmesini kim istedi acaba.
10 seçim kaybeden kk'yi parlatmak ve cumhurbaşkanı adayı yapmak için yapılmış bir oyun bu.

Mansur yavaş, özdağ ve Ekrem i. gibi tehditleri gördü tabii ak tayfa.

Chp seçmeninin gözünde kk'yi yeniden müteber kılmaya çalışıyorlar bu tip oyunlarla aklı sıra.

Dün Nagehan ile o saydığım üçlüyü yıpratmaya çalıştılar.

Bugün de bu.

Yer mi Anadolu çocuğu ?

Güzel tiyatro.

Yazanların ve oynayanların eline sağlık.

Çok beğendim.

Not: Fırat tanış abbem kızmazsın di mi ?
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.