bugün

kimseye haber vermeden az önce yaptığı baskındır. sadat nedir, kaynakları nelerdir, arkasında kim vardır, hangi teröristleri eğitip cihatçıların yanına yollamıştır, seçimlerden önce ya da sonra bir karışıklık planlamaktadırlar mı diye sorularım vardı ama bu sorulara cevap vermekten korkup beni içeri almadılar diyerek geri dönmüştür.

sürpriz ve stratejik bir hamle. bence amacına ulaşmış, mesaj gitmesi gereken yere gitmiştir. çok pis patlayacaklar...

https://www.youtube.com/w...7-8&ab_channel=Halktv
kılıçtaroğluna sürekl oy kaybettiren kendini halk içinde itici kişiliğe sokan devamlı yaptığı saçma sapan hamlelerden biridir. gerçekten çok yazık.
oraya da mı kolluk kuvvetleri zincir, asma kilit vs bariyer koymuş yoksa? muhalefet bir yere bir şey sormaya gidince otomatiğe bağladılar iyice artık da malum.
kadın milletvekilleri de var, günah diye kilitlemişlerdir kapıyı. 2 kadeh deve sidiği koymuş keyif yapıyorlardır şimdi...
kılıçdaroğlunun doğru yolda olduğunu gösteren bir hamledir ayrıca üstteki yazarın dediği gibi kadın milletvekili var günah diye kapıyı açmamıştır bu yobazlar.
Kemal'ciğim bir kerede bu milletin,memleketin aleyhine çalışan tüsiad'ı basabilirmi?
Yada millet ve memleket düşmanı hdp genel merkezini?
Kendi yetiştirdigi polisleri basmaya giden capon ümit kahraman
Kemal kıliçdaroglu su bulandiriyor he mi?
arkadaşlar 2023'te sorosçu partinin lideri seçim günü vatansever müslüman halk tarafından iktidar kapılarının tamamen yüzüne kapanmasının provasını yapıyor.

önce meb, sonra et-süt kurumu şimdi de sadat. halkın yararına çalışan bu kurumları bir pkk bir de kemal gibi sorosçu vatan düşmanları basmaya kalkar.

helal olsun sadat'a. adamlar pkk soros'un büyük destekçisi ile gram muhatap olmadı.
Bu ülkenin iktidarı yüzlerce cihatçı katili sınırdan geçirdi, silah eğitimi görmeleri için ortadoğuya gönderdi.
Ülkede ışıd sempatizanı kuruluşlara müsade ediliyor, çok mu?
istediğimiz kıvam gelmeye başlıyor demokrat grandfather ım. haymaştengri haymaştengri. artı puan haznesine ekledim puanını.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.