bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  ne ilk, ne de son olacak!...
  8 -24 ... notre dame
 2. 2.
  facebook aracılığıyla kişinin kendi konuşmalarını paylaştığı videodur. beş küsür dakikalık video boyunca er kişi konuşmakta, kılıçdaroğlu ise soruları yanıtlamak için not almakta ve dinlemektedir. hatta araya reklam girmekte ve bir bölünme yaşanmaktadır. tam kılıçdaroğlu cevap verecekken de video bitmektedir. akabinde bu da "kılıçdaroğlu'nın rezil olması" şeklinde nitelendirilmektedir.

  peşinenedit: chp'li falan değilim, hatta siyaseti de fazla sevmem ama adamı da bir dinleseydik fena olmazdı sanki hm?
  46 -9 ... ordabiyerde
 3. 3.
  abi sonuna kadar izledim de, soru soruyor falan, yani eğer buna rezillik derseniz, öyle videolar var ki ne başlık atarsınız bilemem.
  19 -5 ... aristo socrates ve smile yk
 4. 4.
  sorumu sordum cevaba gerek yok nasılsa rezil oldu o mantığı olan videodur. cevaptan sonra o arkadaş rezil olduysa o ne olacak? zerre kadar haz etmem baykal chp'sinden ama yine de dinlemeye ihtiyaç vardır. 10 söylediklerinden elbet 2-3 tanesi doğru olacaktır. belki bir tanesi de buydu..
  4 -2 ... pandahayvani
 5. 5.
  burada karşılıklı soru cevap şeklinde bir konferans var ama videoda sadece öğrenci konuşuyor, kılıçdaroğlu'nun cevabı falan yok ama rezil olmuş! öğrenci gerçekten okkalı sorular soruyor, "laiklik üzerinden siyaset artık yemiyor" gibi sağlam bir cümlesi falan var ama keşke kılıçdaroğlu'nun nasıl rezil olduğunu görebilseydik. komikler arasına alalım bu başlığı.
  6 -1 ... cekilin ben yazarim
 6. 6.
  ''sanal ortamda siyasi rant sağlamak'' önermesine cavap niteliğindedir. Neticede sanal ortam, bunu magazin muhabirleri de yapıyor. işine gelen kısmı kes, koplaya, yapıştır, sonra efenim şu rezil oldu, bu bi' şey diyemedi. Dedi o, dedi de biz göremedik. Belki sıçtı, cevap veremedi, ama yine göremedik. Bu rant sağlamak değildir de nedir?
  2 -2 ... ayazdakalmispipi
 7. 7.
  Türkiye'nin bildiği gerçekleri elemanın birinin kılıçdaroğlu'nun yüzüne çarptığı andır. Hala burada "ama ama kılıçdaroğlu konuşmamış sayılmaz sayılmaz" diye ağlananlar var. ulan şu videoyu izleyen biri de çıksın eleman şunu dedi ama külliyen yanlıştır desin. ama şu videoyu izleyen ve burada yazan herkes biliyor ki çocuğun dediklerinin hepsi doğru. herhalde yazarlarımızın merak ettiği kılıçdaroğlu'nun nasıl cevap verdiği değil nasıl kıvırdığı.
  5 -8 ... darkness85
 8. 8.
  kemal kılıçdaroğlu nun cevabının olmadığı videoda bahsedien andır. cevabını kaç kişi dinledi aranızda? chp lilerin yolsuzluklarını neden ortaya cıkarmadığı ile ilgili yargılanmıs.

  bırak turkiye yi dünya siyaset tarihinde kendi partisini yandaşlarını yontan var mıdır? bu neden kılıçdaroğlu ndan beklenir ki? öyle bir misyonu mu var?
  3 -3 ... machados
 9. 9.
  bunları hatırlayanınız var mı ?

  --spoiler--
  https://video.uludagsozluk.com/v/büyük-lider-recep-tayyip-erdoğan-2321/


  --spoiler--

  --spoiler--
  https://video.uludagsozluk.com/v/at-3375/


  --spoiler--

  --spoiler--
  https://video.uludagsozluk.com/v/recep-tayyip-erdoğan-5276/


  --spoiler--

  --spoiler--
  http://www.youtube.com/watch?v=wxpn4c4mSY8+
  --spoiler--

  --spoiler--
  http://www.youtube.com/wa...IYfzKwLsQ&feature=fvw+
  --spoiler--

  --spoiler--
  http://www.youtube.com/wa...kfACk&feature=related+
  --spoiler--

  --spoiler--
  http://www.youtube.com/wa...DmQgw&feature=related+

  --spoiler--

  edit: ne oldu g.t yemedi değil mi yoksa yarıştırcacak video mu bulamadın ?
  17 -14 ... metalikadam
 10. 10.
  odtülü arkadaşın sorularının, kemal kılıcdaroğlu tarafından verilen cevapları videoda yer almadığı için rezil oldu demek pek mümkün değil. fakat sağlam bir ayar yediği gerçek. "sadece laiklik ile %20 den fazlası yemiyor" ve "yolsuzlukla mücadelede cifte standart yapıyorsunuz", cümleleri sağlam ayar olmuş.
  4 -2 ... mindkiller