1. ?.
  http://www.facebook.com/h...deo.php?v=108782212499203
  1 -5 ... it the fuck
 2. ?.
  yeni bir anti-propaganda videosu. bu tür videolar normaldir. yani herşeyin yolunda gittiğinin göstergesidir. hatırlayın tayyip için de benzer videolar çıkmıştı ama şimdi tayyip başbakan. böyle ucuz vatansever ayakları ancak saldırısı yapılan kişiye yarar. adam gibi eleştirecek şeyler bulmak lazım. yoksa böyle sikimsonik konularla bir nane olmaz arkadaş. zaten tayyip erdoğan'ın videolarıyla uğraşıp onu eleştirmeyi unutan hödükler yüzünden bu hale geldik.
  5 -3 ... benjamin kastaryan
 3. ?.
  aynı bdp milletvekilleri gibi takiyye yapmadan delikanlı gibi çıkıp gerçek düşüncelerini söylese daha saygın bir insan olurdu.

  bunları unutmadık unutturmayacağız.
  2 -3 ... ascended
 4. 1.
  daha dün kemal kılıçdaroğlu sünnetsiz diyecek kadar ahlaksızlaşan zihniyetin son numarası.
  artık nerede saldırcaklarını bilmeyen bu gözü dönmüş dinci ve yobaz iftiracılar; bir kez daha ne kadar alçalacaklarını gösteriyor bize.

  lan bu ülkenin başbakanı pkk liderine sayın derken alkış tutanlar şimdi gelmiş varolan bir olayı adice çarpıtarak etrafa nefret saçıyor.
  şehide kelle diyene oy verirken susanlar gelmiş şimdi pkk diyor.

  videoyu izleyen aklı başında herkes zaten orada pkk veya pkklı birine değil; bu insanları yaka paça, demokrasi ve hukuk ayaklar altına alınarak nasıl içeri tıkıldına dair eleştiri yapıyor.

  ee ama haburda ki pkklı itlerin davul ve zurna ile karşılanmasını alkışlayan; askerlerin terörist gibi içeri atılmasına sevinen akpliler ne anlar bundan.

  devam edin kuzucuklar devam.
  eskiden chp akpye bok atınca akp'nin oyları artardı.
  şimdi tam tersi.
  akpliler nefret saçtıkça chp'nin oyları artar oldu.

  zaten bu yüzden derin bir hezeyan ve korku var ya bu zihniyette.
  ve bu hezeyanlar; kin, nefret, iftira ve alçaklık olarak yansıyor.
  5 -1 ... cekilin bakayim
 5. 2.
  (bkz: bi siktir git)
  2 -2 ... sahtemustaine
 6. 3.
  yanlış bir düşüncedir. zira o konuda kimse rte nin eline su dökemez. allah aşkına, senelerdir apo yu besleten kimdir? kılıçdaroğlu mu? kişi kendinden bilirmiş işi. önünüzden yiyin. hadi bakıyım...
  6 -2 ... alayina sokayim
 7. 4.
  (bkz: haydi kılıçdaroğluna iftira atalım kampanyası)
  2 ... king of the author
 8. 5.
  el kadı'ya kefil olan, teröristleri sınır kapılarında devletin savcısına karşılatan da mı kılıçdaroğlu?
  2 ... fikrimfirarda
 9. 6.
  söylerlerdi de inanmazdım, dinci anında döner anlamazsın diye. yahu tayyipin resimleri vardı daha el kaide destekçisinin dizinin dibinde aşkla bakan. nerden nereye amına koyayım hınca bak.
  1 ... jackskellington