1. 1.
    ilk etapta tepki göstermemi sağlamıştır.

zira "fesli bunak" diyerek kadir mısıroğlu ile dalga geçerken bir dünya liderinin fes takarken objektiflere takılmasını ışıklı bir birey olarak kabul etmem mümkün deyildi.

lakin işin özünü daha detaylı düşündükten sonra kavradım. eminim siz aydınlık kafalar da ilk etapta "bu ne lan, ne fesi kemal" diyerek tepki gösterdiniz, neden çünkü osmanlı.

her neyse sevgili aydınlık kafalar. üstte de dediyim gibi sayın genel müdürümüzün buradaki hedefi göstermelik olarak fes takıp akpli yabozların oylarına çökmek.

bakın ne kadar kemalce deyil mi? eminim nasıl da yatıştınız hemen ve akabinde "lan titrek s*kli kemal harbi uyanık adammışsın verdim şukunu" diyerek bu seçim stratejisini takdir ettiniz.

evet sevgili ışıklı, layik bireyler bakmayın aslında bizim kemalin mal gibi görünmesine, aslında çok uyanık ve başarılı bir sitendapç.. siyasetçi kendisi.

yıllardır ceyepeye oy veririm, bu seçimlerde vermeyecektim ama bu başarılı hamle sonrası benim de oyumu kaptı kemal. eyvallah reyiz. evet.

kemal kılıçdaroğlu nun fes takması
    1 -1 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
  2. 2.
    akabelilerin oyununu bozmak hatta bazı ibneleri kudurmak içindir.
    ... timur cengiz hulagu