1. 1.
  dün daha vahimini yapmıştır. chhp'de her zaman halkı suçlama olayının devamını gösterir. akıl, vicdan, mantık, şeref, doğruluk sahibi, dürüst insanlar bize gelsin, bize oy versin. yani onlara oy vermez, onlardan olmazsan akılsızsın, vicdansızsın, şerefsizsin, mantıksızsın, doğru adam değilsin, dürrüst değilsin. resmen yine halkı suçlamak hemde en faşizan tavırla... ya onlardansın ya düşmansın. bu adam mı halkı kucaklayacak?
  3 -5 ... rush
 2. 2.
  tercümesi; ülkeyi bölünmeye götüren, yüzlerce şehit vermemize neden olan ve ülkeyi soyup soğana çevirmeye neden olan partiye oy verirseniz fakiriz diye ağıtlar yakmayın yakanıza yapışırız. sadece biz değil tüm atalarımız.
  7 -1 ... omiros
 3. 3.
  (bkz: kılıçdaroğlunun darülacizedekileri yakalattırması)
  -1 ... emrullah
 4. 4.
  (bkz: habervaktim)
  2 -1 ... kartal penchesi
 5. 5.
  (bkz: dürüst adam dürüste oy verir)
  1 ... unexpected
 6. 6.
  Aymaz ve kalleşçe yapılmış bir ayıptır!

  Sen kimsin ki Allah'ın bize nasip ettiği iktidarın ekmeğini çalmaya kalkarsın be kafir! Yüce dinimiz der ki; tehdit etmeyeceksin! Sen nasıl bir kafirsin ki bizim geçmişimizin aynası olan emeklilerimizi tehdit edersin! Halkı, Allah yolundan saptırmaya çalışan bir kişiden de ancak bu beklenir!

  Aslında böyle demek isteyen çok otumuz var ama durum gayet açıktır, otlarımız bile bu açık durumda öküzlerimize gaz olamazlar.

  Örnek: Arabanızla kötü olduğu bilinen bir benzin istasyonuna girdiniz, benzin aldınız ve araba teklemeye başladı. Arabayı sanayiye, yakın dostunuz olan bir ustaya götürdünüz ve bakmasını istediniz. Saatlerce uğraştı ve sizden para almadan işinizi halletti. Aynı hatayı ikinciye yapıp aynı yerden pis benzin aldınız, yine aynı dostunuza götürdünüz ve dostunuz haliyle size dedi ki "Bir daha oradan benzin alırsan arabanla ilgilenmeyeceğim!". Bu kadar salak olunmaz ki! Bu tehdit değil, uyarıdır.
  4 -4 ... theodorakis
 7. 7.
  çarpıtıldığı çok açık olan haberdir. Site içeriği ve yazarları biraz incelendiğinde gayette açık olan durumdur.

  (bkz: kaynak akp haber ajansı) *
  -3 ... bitkisel hayat
 8. 8.
  (bkz: bir komedyen olarak kılıçdaroğlu)
  3 -4 ... luwian
 9. 9.
  kemal kılıçdaroğlu nın işsizlerin yakasına yapışması şeklinde devam etmesi de muhtemel kendini şaşırma olayıdır.
  3 -2 ... emrullah
 10. 10.
  --spoiler--
  Eğer emekli yine gider AKP'ye oy verirse yakasına yapışacağız haberi olsun.
  --spoiler--
  emeklilerden özellikle rica ediyorum akp ye oy verin.Neden? bakalım gundi bey ne yapacak?emeklileri iki arada bir derede bırakan kemal kılıçdaroğlu'nun ne anlatmaya çalıştığını hep birlikte anlayalım.
  3 -1 ... westy