1. 1.
    başlığın olması gereken hali, "kemal kılıçdaroğlu nun kendini hz musa ya benzetmesi" şeklindedir. *

yetmemiş sayın cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan a da ağza alınmayacak hakaretler etmiştir sevgili çocuklar duymasın tuna kılıklı ermeni kardeşlerim.

--spoiler--
    sen türkiye cumhuriyetinin gelmiş geçmiş en korkak adamısın. her firavunun musa' sı var biliyorsunuz. o firavunun musası' da benim.
    --spoiler--

15 temmuz gecesi havaalanından fareler gibi kaçarken ki halini unutamıyorum bay kemal. * şimdi de çıkmış kendini hz musa' ya benzetiyorsun ya.

yalnız şu , "afrin' de takımı olduğu" cümlesine katılıyorum ben sevgili kılıçdaryan kardeşlerim. evet takımı orada, hani şu sınırdan türkiye' ye havan atışı yaptıktan sonra sihalar ile izlenip bataklıklarında imha edilen bok sinekleri yani.

https://www.facebook.com/.../videos/2035407620064395/
    6 -11 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    anam bunlar iyice delirdi bey, şimdi de peygamber isimleri öğrenmişler onları sayıklıyorlar.

(bkz: chpli kardeşlerimiz için din e giriş 101)
    (bkz: peygamber isimleri).
    4 -1 ... teist
  3. 3.
    firavun olayım denize göm beni kılışdarım.
    2 -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  4. 4.
    Kafayı yemiş bu adam. Ulan musa seni görse teblihten vazgeçerdi.
    2 -3 ... frekans
  5. 5.
    (bkz: yok artık)
    işin garibi bunu chp'liler gerçek sanacak. Kemal'in Her seçim kaybettiği halde çıkıp "seçimi biz kazandik akp kaybetti" dediğinde gerçek sandiklari gibi.
    2 ... bim kamyoncusu
  6. 6.
    "dini siyasete alet ediyorlar yheaa" diye bik bik ötenlerin verdiği abes örnek. eleştirdiğin boku yemeyeceksin arkadaş.

bi kere senden musa falan olmaz. sen gandhi'sin.
    5 -1 ... serdarsl06