1. 1.
  https://www.youtube.com/watch?v=JI_gkbWuLJU+

  Kardeşi Celal Kılıçdaroğlu tarafından sarf edilmiş sözler. Bir de sen Atatürkçüleri CHP'den attın, PKK'lı Özgür Özel gibi tipleri aldın partiye, onları tasviye etmezsen devlet icabına bakar falan demiş kardeşine. Ayol biz Alevilerin kırk yıllık projesini açığa çıkarmak için yapmadıkları şey yok bunun gibi faşistlerin. Ümit Özdağ da böyle. iyi Parti CHP ve HDP'yle halktan gizli anayasa hazırladı, Atatürk, Türk ismi anayasadan kalkacak, ülke 25 idari yönetime bölünecek dedi. Ama Türkler çok zekidir oğlum takarlar mı böyle şeyleri? iki kilo fazla patates yiyebilmek için ülkesinin 25 idari yönetime bölünecek olması Türkleri ırgalamaz. Hahaayt.
  1 -3 ... kureysan kirmizisi
 2. 2.
  https://www.youtube.com/watch?v=PtD43McPIsA+

  Ümit Özdağ da böyle şeyler söyledi yani. Sayın çok Atatürkçü ve Türkçü Türkler. Sıkmayın canınızı. Hak ettiğiniz neyse onu bulacaksınız CHP iktidara gelince. Çünkü CHP Türklere değer verir biliyorsunuz. O kadar değer verir ki CHP'nin içi Türkçülerle Atatürkçülerle kaynıyor. Canan Kaftancıoğlu gibi yüzlerce tipte yok.
  ... kureysan kirmizisi
 3. 3.
  Ay başkanımız yine mağdur. Neredesiniz benim gibi Atatürkçü rolü yapan Alevi kardeşlerim? Gelin mağduru oynayalım. O kadar Atatürkçü attı partide tek Atatürkçü bırakmadı Kılıçdaroğlu saf ve temiz Alevi partimiz olsun diye. Bu adamı ve Canan Kaftancıoğlu'nu şimdi savunmazsak ne zaman savunacağız? Offf. Hadiii.
  -1 ... kureysan kirmizisi
 4. 4.
  Kılışdarı bilmem de ilk 3 entryi girrn başlık sahibinin ciddi sıkıntıları var. Allah kurtarsın.

  (bkz: modsuz sözlük)
  3 ... yok herif