1. 1.
  kemal kılıçdaroğlu çiftlik bank açıklaması

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ise partisinin bugünkü grup toplantısında Çiftlik Bank mağdurlarına seslenerek, "Paralarınızı BDDK'dan alabilirsiniz" dedi.

  Adam kalkıyor hepsinin önünde, Bakan, Başbakan, devletin bütün kurumları önünde Çiftlik Bank'ı kuruyor. 77 bin kişiyi dolandırıp 511 milyon lira tokatlıyor. Hükümet seyrediyor. SPK seyrediyor, BDDK, Ticaret Bakanlığı, AK Parti'nin Genel Başkanı seyrediyor. Tıpkı Jet Fadıl gibi. Kombassan gibi, islami holdingler gibi.

  Kuruyor Çiftlik Bank'ı 1-2 dua, millet de diyor ki bu adam dini bütün. Buna parayı verebilirsiniz. Ben bu 77 bin 843 kişiye sesleniyorum. Paranızı rahat alabilirsiniz. Parayı BDDK'dan alabilirsiniz. Kanuna göre, alınması gereken izinleri almaksızın ticaret ünvanlarında her türlü belge ilan ve reklamlarında banka adını ya da banka gibi faaliyet gösterdikleri, ya da katılım fonu izlenimi uyandıracak kişilerin 1-3 yıl arası hapis cezasına çarptırılır.

  Görev kimin BDDK'nın. Adam bankayı ünvan olarak kullanmış, Bakanlar görüyor mu görüyor ama hepsi sessiz kalıyor.

  Bakan yeni uyanmış, diyor ki; Vatandaşlar biraz uyanık olsun diyor. Aldığı önlem bu. Sen Bakan değil misin. Bakan ama görmeyen. Görmen lazım. Vatandaş 77 bin kişi soyuluyor adam ilan veriyor törenle açılıyor. Hiç kimse demiyor ki sen banka unvanını kullanamazsın diyemiyor, demiyor da. Daha acı olanı Bakan diyor ki 11 tane daha böyle kuruluş var. Bakan yine açıklama yapmış diyor ki; Onu Uruguay'dan isteyeceğiz. Uruguay'da büyükelçiliğimiz yok. Uruguay ile suçluların iadesi konusunda bir anlaşmamız yok. Uruguay'dan inek, tosun, öküz getirebilirsin ama bu tosuncuğu getiremezsin kardeşim.

  http://m.posta.com.tr/kem...n-alabilir-haberi-1394930
  11 -1 ... bay efendi
 2. 2.
  Ciflik bank keriz zedelerine bbdk ya dava acin seklindedir.
  Sen kerizsen bbdk nin sucu ne yahu.
  ... atechso
 3. 3.
  Burada esas sorumluluk devletin, mevcut iktidarın görevi vatandaşı soydurtmamak. Ama görülülen o ki üç maymunu oynuyorlar. Gereği yapılmalıdır. Bu sahtekar banka ibaresini kullanıyor idiyse otomatikman iktidarı ve devleti bağlar. Gariban vatandaş şirket kurarken bir isim almaya çalışırken önüne 40 tane prosedür çıkartacaklarına gözlerini açsınlar da halkı soydurtmasınlar.

  Bir daha ki sefere, vatandaşın soyulmasına zemin hazırlayan şerefsizlere hükumet göz yummasın. Madem bankacılık sistemi faize endeksli, madem ki bankalar halkı faizle soyuyorlar ve yoluyorlar, o halde burada esas suç kimin? Halkı bankaların kucağına iten kim? Herkes zarar ederken bu ülkede, sadece ve sadece bankalar kâr ediyorsa ve hükumet seyrediyorsa o zaman ceremesini niye sadece halk ödüyor? Bütün bankalardan kessinler zararını. Bankalar kanun gücünü kullanarak Usulüne uygun bir şekilde halkı soyarken iyi ya. Benim sırtımdan para kazanırlar iken iyi ya.
  ... gazeloglu
 4. 4.
  kemal kılıçdaroğlu nun çiftlik bank açıklaması
  2 ... jimmy tudeski
 5. 5.
  40 yılın başı doğru bir şey söylemiş

  biri bu kadar parayı toplamış

  akabe öyle seyretmiş.

  ne demişlerdi ?

  memleketi imam hatipliler becerecek

  aha becerdi.

  bizim tosun

  hem imam hatipli

  hem osmanlı oğlanı

  hem alperen

  hem süleymancı

  bu kadar tesadüf biraz fazla değil mi ???????
  3 ... timur cengiz hulagu