bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    kara oğlan efsanesini bilmeyen çoluk çocuk yeni yetmelerin kullandığı söz öbeği.
    (bkz: yazık lan)
    13 -4 ... core eye
  2. 2.
    kurultayda yaptığı konuşma ile bu düşüncedeki insanları şaşırtmıştır.
    5 ... delukuz
  3. 3.
    kemal kılıçtaroğlu nda liderlik tipi yoksa kurultaydaki coşku ,kalabalık neden. neden ben umutluyum. neden bütün tv ler canlı yayında. neden recep bey rahatsız olmaya başladı, neden, neden, neden.
    3 -1 ... hazar
  4. 4.
    götümle güldüğüm liboşların can havliyle sıçtıkları söylemleri. bugün kurultayda karizma da gördük, kürsü başarısı da.
    3 -2 ... fidelcastro
  5. 5.
    (bkz: tayyibi seksi bulan bünyenin son sözleri)
    2 ... uhrevi hayatin dunyevi yolcusu
  6. 6.
    chp artık liderle değil ekip çalışması ile yönetilecek. karizmatik lider devri chp ile türkiye'de tarihe karışmalı. türk insanının partiden * beklentisi şudur: "ekibi yönetecek kültürlü ve dürüst bir lider ve demokrasi ile yönetilen bir parti." bu her siyasi partinin ihtiyacı olan şeydir. chp bu konuda da örnek olacak.

bu açıdan kemal kılıçdaroğlu'nun tipi falan önemli değil. partideki ekip çalışmasına uyacak insanların varlığı, onlara verilen önem ve değer önemli.
    ... karmatu
  7. 7.
    liderlik tiple olmaz, sonradan kazanılan bir olgu değildir.
    lider olunmaz, lider doğulur.
    1 -1 ... dtdtdt
  8. 8.
    (bkz: sen liderliğin resmini çizebilir misin abidin)
    ... tyrael
  9. 9.
    bana "insanların liderlik tipi kriteri nedir?" sorusunu sordurtan düşüncedir. ardından da "rte'de lider tipi var da ne oluyor?" sorusunu sormadan edemiyorum...
    -1 ... cany13
  10. 10.
    (bkz: oy verirken karizmaya bakan cahil halk)
    (bkz: behlül e verin o zaman)
    ... king of the author