bugün

başbakan olmadan direkt cumhurbaşkanlığına geçerse olabilecek eylem.
böylelikle erdoğan'da muhtemel rakibini ekarte etmiş olur.
(bkz: dereyi görmeden paçaları sıvamak)
bence kendisi bir şekilde çoğaltılmalıdır. yetersiz ülkenin yetersiz lideri olmak bile bu yetersize çoktur.
bibendum'un başbakan olma olasılığı kadar olasılığı olan durumdur...
(bkz: eto o bitmiş)
(bkz: gereksiz)
Sesli güldürmüştür.
Rüyada görülse inanilmamalidir.
ihtimal dahilinde olacak durumdur.

hele bir de evet çıksın, bu yetkilerle kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanlığını ister misiniz çomarlar? *
gerçekleşmesi durumunda kemoşistlerin bile altına sıçacağı durumdur. adamlar ananızı babanıza pazarlar haberiniz olmaz. neyseki rüyanızda bile göremeyeceğiniz hadisedir.
hayir oyu veren biri olarak istemem.

kilicdaroglu naif adam, biraz mahallenin sut çocuğu gibi. ben istiyorum ki eli maşalı biri gecsin iktidara. hayatimin bi 15 senesini de onun yalanlarina inanmakla onun bana sundugu ihalelerle kral gibi gecirmek, o 15 sene boyunca karsit goruslerin ve su anda yuceltilen her degerin itin gotune sokulmasini seyretmek istiyorum.

o simdi evet evet diye bagiranlarin sirf makarna komur alabilmek icin izmir marsi soylemelerini ataturk maskeleriyle gezmelerini cocuklarinin adlarini mustafa kemal koymalarini istiyorum.

Bu da benim intikamim amk, o yuzden istemem kilicdaroglunu. Ben gaddar adam isterim.
Benim olma ihtimalim daha fazladır.
kemal kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanı olmasından daha güzel bir şey varsa, o da kemal kılıçdaroğlu'nun 2017 referandumuyla yürürlüğe giren mevcut sistemde cumhurbaşkanı olmasıdır. sırf chp düşmanlığından ötürü evet verenler işte o gün daha kapsamlı bir vicdan muhasebesi yapabileceklerdir.
atama ile ancak olabilecek bir şeydir ki uzak ihtimal değildir...
Dünyanın en kısa fıkrası.
olamaz.
görsel
imkansız ama CHP de Aday çıkarıp cbyi yönetebilir ama o da bir yere kadar.
şu mübarek öğle ezanı vaktinde bir miktar sesli gülmeye sebep olmuştur.
öğlen vakti insana derinden kahkaha attıran durumdur. buna solcular bile inanmazken buradaki kamillerin inanması ne bilim yani. yazık..

görsel
görsel
Gerçekleşmesi halinde, - Zannedersem - Türkiye'nin ilk alevi cumhurbaşkanı olacak. Ekonomi böyle giderse, yobazlar bile alevi falan dinlemeyecek
oylarını Kılıçdaroğlu'na atacaklar.
Tayyiple kılıçdar kalırsa oyumu kemal dedeme veririm. Tayyiple mansur ya da imam kalırsa boş atarım.
Hastanelerde kuyruk olur mu merak edilendir.
Geliyor kılıçdar kılıçdaroğlu
Hem dürüst hem temiz bir insanoğlu.