bugün

evinde geçirdiği kalp krizi sonucu 85 yaşında vefat etMiŞ.

https://tr.sputniknews.co...m_campaign=URL_shortening
hayatını kaybeden usta tiyatrocu. allah merhamet etsin.

--spoiler--
Kanser tedavisi gören ünlü oyuncu Kemal inci evinde ölü bulunduğu ortaya çıktı. izmir'de yaşayan ünlü oyuncunun kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği öğrenildi.
--spoiler--
Bugün Şirinyer forbes caddesinde gördüğüm yönetmen ve oyuncu.

Ufak bir Stand açmış, Galiba kitap yazmış onu tanıtıyordu.
Aha lan an itibarıyla esra erol'da gördüğüm oyuncu.
82 yaşında esra erol'un programına evlenmeye gelmiş oyuncu. yahu olmuşun 82 ayağının biri çukura girmiş öbürü de yarılamış otur evinde be amcacım dedim kendisini görünce. sanırım bilal inci ile akrabalığı var ama tam emin değilim.

edit: bilal inci'nin ağabeyi olurmuş kendisi (teşekkürler darah hitam).
esra erol'la programında rastladım kendisine noluyo lan dedim başta, sonra eş aradığını öğrendim vs.

not: zapping yaparken rastladım tabi ben hiç izlemem öyle şeyler, hep belgesel falan.
kabadayı fiminde beyto karakterini canlandırmış, insanın ''bu yaşa gelmiş hala on numara oynuyor'' demekten kendini alamadığı oyuncu...
muhsin bey, eskiya ve zugurt aga gibi filmlerde de rol almis, 1933 dogumlu sinema emektari, sanatci. en son hicran sokagi nda rol almistir.
(bkz: Günah Kızları) *
(bkz: güzeller Kumsalı) *
(bkz: Aman Dünya Ne Dar imiş) *
(bkz: Başlık) *
(bkz: Beleş Osman) *
(bkz: Bitmeyen Kavga) *
(bkz: iki Karpuz Bir Koltuğa Sığmaz) *
(bkz: Silaha Yeminliydim) *
(bkz: Cesur Kardeşler) *
(bkz: Ah Bu Kadınlar) *
filmlerinin yönetmenliğini yapmıştır.
eşkiya filminde ki "bekleyemem artık eşkiya öldür beniii" repliği unutulmaz oyuncudur , hokkabazda da kek damadın babasını oynamaktadır.hokkabaz'ın galasında cem yılmaz'ın sınav'da jean claude van damme varsa bizde de kemal agbi var dediği şahıstır.