bugün

ya hadi ordan geçin bu işleri.

mozambik gibi yönetiyorsunuz ülkeyi. kavga etmediğiniz bir yeşil burun adaları kaldı. sizin yüzünüzden döviz fırladı, sscb gibi teknolojiden, gelişimden uzak tarım toplumu olduk. hatta tarım toplumu bile olamadık. saman, buğday, don lastiği bile ithal.

insanda konuşmaya yüz olur ya biraz.

kemal kılıçdaroğlu'na bayılmıyorum ama şu an size göre çok iyi. acı gerçekler.

erdoğan'ın yürümeye hali yok. her şeyi bilir ayaklarda, dünyadan haberi yok.

2 adamla inatlaşacak diye aforoz edilmediğimiz masa kalmadı. tek müttefiğimiz otokrat putin.

götü boklu slovakya'nın, moldova'nın girdiği ab'nin yanından geçemiyoruz. türk insanını arabın bile gerisine attınız.

sizi yargılamak bile size bir iyilik amk. toplayın pılınızı pırtınızı defolun gidin.

bu devlet, bu halk artık yargılanmanız için bile para vermemeli. aldığınız nefes israf.
Bir şeyler yazdım da sildim sonra.

Aynen kardeş şu anda gül bahçesinden yazıyorum, her şey yolunda hamdolsun.
Akpli trollerin uydurduğu yalanlar arkadaşlar, gayet güzel adil demokrasi ile yönetileceğiz. Bahsettiği şeyler yine tek adam kazanırsa kaçınılmaz sonumuzdur saygılar.
eğer ülkeyi mevcut durumdan daha kötü bir noktaya düşürebilecek bir yapısı var ise helal olsun,
ülke her alanda dibin dibini görmüş, daha ne bozulmasından bahsediyorsun lan sen değişik.
Verin mamasını abileri... Mücahit, sana diyorum.
Kaos olur mu? Yaşayıp göreceğiz. Akp'nin, çözüm sürecinde yaşattığı rezaletleri, chp'nin de yaşatması, şahsi olarak en büyük endişem. Kayyumla yönetilen bazı şehirleri, yine terörle ve terorustlerle hemhâl olmuş kişilere geri vermesi. hellalik, barış, kardeşlik sacmaliklariyla akp'nin geçmişte yaptığı, ihanete varan açılım saçılım ihanet süreci gibi bir süreci, yeniden baslatmasi. Chp'nin ortaklarina baktigimizda, bu aymazliklara tek karşı çıkacak olan, gücü nispetinde iyi parti. Diğer ortaklar, zaten akp artığı olan zihniyeti bulanıklar. Yani akp ve diğer ittifaka baktigimizda, yine şahsi görüşüm kirk katır mı kırk satır mı?.
halbuki şu anda güllük gülistanlık yaşıyoruz (!) yüksek enflasyon yok (!) fiyatlar zırt pırt artıp market, manav cep yakmıyor (!)

(bkz: algı operasyonu)
geri zekalı tespiti. iyi o zaman kemal'e oy vermiyek bari. siktirin lan şurdan !..
Ha su an kriz yok yani.en büyük banknot ile bir kilo kıyma bile alamıyoruz.
lan aklına gelebilecek bütün kaos ve krizleri yaşadık zaten. dibe vurmuşuz krizden bahsediyor !..
Ister kemal gelsi ister erdoqan seçimden sonra büyük kriz kapida ahada buraya yaziyorum.bu bol kesenin bir acisi olacak.
Mahkeme salonlarında yaşanacak kaostur.
--spoiler--

--spoiler--

Şuan bolluk var ve kriz yok zaten herkes tok değil mi.
en azından kemal kılıçdaroğlu'nun başa geçeceğinin farkında. bu da iyi bir başlangıç kendisi için. devamı oksijen israfı zaten.
Dünyada 213 kadar ülke/ülkecik var... minikleri çıkarsan 190 kadar.

Ve ekonomisi en kötü 7-10 ülkeden biri haline getir!
Dünyada en çok gazeteciyi içeri tık!
Ülke artık dış basında turkey diye değil "erdoğan rejimi" diye anılır hale gelsin...

Sonra de ki... bir sonraki gelecek olan enkaz aldık diyecek, faiz yükseltecek, imf den borç alacak vs.

Hem suçlu hem güçlü... iyiymiş aq.