bugün

halen sözlükte aktif olduğunu görünce sevindiğim, hem sözlüğün hem de uludağ üniversitesi eğitim fakültesi camiasının eskilerinden olan, bir zamanlar en büyük hayali mis gibi kitap kokan bir kitabevi açmak olan yazar.
aydın, kaliteli, değerli bir insandır.
bi ses verse de sevindirse dediğim yazar.*
uludağ sözlük te olduğundan haberim bile olmayan, şu an şans eseri gördüğüm, çok zor günlerde birbirimize sımsıkı sarıldığımız, son paramızla aldığımız biraları yudum yudum içerken gün doğumunda derin sohbetlere daldığımız,beni şiirleriyle uçuran deli adam..çok özledim seni.selamlar olsun asker..
özlenen, arada bi görülmesi iyi gelen, desteği hatırlanınca iyi ki tanımışım bu adamı yahu diye düşündüren yazar.
usat hakkında attığı iftiralara kendisinin bile inanmadığını düşündüğüm yazar. benim anlamadığım usat sana ne yaptı? ne zararı dokundu da, bu topluluk hakkında ileri geri konuşuyor...
1 mayıs işçi, emekçi bayramı kutlu olasıca cemal süreya..
yalın yazılarında yoğun anlamlar barındıran takdir edilesi yazar.
bir yaş daha eskitmiş, über kişilik. mutlu yıllara müdür.
doğum gününü içtenlikle kutladığım değerli dost.
kendisine eray aksoy'dan yıllarım gitti parçasını gönderiyoruz. Dramatik oluyor belki ama olacak yani.
kendisini tanımasamda doğum günüsü vesilesiyle burdan kutladığım yazar. nice yıllara diyorum efendim.
bugün doğum günü çocuğudur. kendisine şıpsevdi ya da falım alınması önerilir.
( benden duymuş olmayın ama pollyanna içinde gizli işler çevirmektedir. )
kim olduğunu öğrendiğimde anaaaaaaaaaaaaaaaaa dediğim yazar.kendisi sanırım uludağ üniversitesi eğitim fakültesinde eğitimlerine dewam etmektedir...
aa naber insanı. bir de mesenede çevrimdışı takılıyor demek ki. ya içindesindir çevrimin ya da dışında yer alacaksın majesteleri, kendin içindeyken kafan..neyse*
kalemi ya da klavyesi kuvvetli yazar..
istanbul zirvelerinde de görmeyi arzuladığım değerli abim, yoksa ben bursa ya gelicem o olucak.
kaptan mağara adamliğindan abagari gandiliğe gecisini deklare etmiş olan kraliyete mensup olan kişi.

(bkz: viyana sarayinda vals yapayim derken göbek atmak)
bakkalın çırağına söyledim 2 paket sana getir dedim. o da bana getirceksem sen niye söylüyorsun dedi. öyle gülüştük..
kıl tüy gelişmelerini beyan eden insan. ramazan ayı sosyetiklerin estetik ayı diyorlar doğru mu majesteleri?**
bu adamdaki okuma gayreti kitaplara konu olası,üstünde isviçreli bilimadamlarının çalışması gereken proje babında bişeydir. lost bile 4 sene gitti uludağ şu an 6.sezonda
menapoz teyze kitabı olarak adlandırdığı agatha christie romanımı okuyup okumadığını merak ettiğim insan evladı.
nihayet bugün 10 dakika kadar ayak üstü tanışma ve konuşma şansına sahip olduğum yazar.

öyle bir 10 dakika geçti ki, dışarıdan bizi görenler 10 dakika önce tanıştığımıza inanamaz.

"sanki en son dün görüşmüş" gibi sıcasık sarmalayan bir insan.
charles bukowski vasıtası ile hayatımı s.kip atmakta hiçbir beis görmeyen.. kendisine teessüflerimi iletiyorum buradan, ayıp lan..
20 Nisan 2008'de, 13. izmir TÜYAP kitap fuarındaki imza günüme, karşı standa çalışmasını bırakıp 2 dakikalığına gelip selam verip; görüşmek üzere ayrılmışken, her ikimizinde dolu olması nedeni ile görüşme şansına sahip olamadığımız sözlük yazarı.