bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  kıyamam ben ona. ağlayanını gördüm, ötesi var mı yahu.

  tamam biz kızlar da üzülürüz prematüre gerçekleşen bazı şeylere. bir insan sözgelimi 25 yaşında 18 yaşındayken göründüğü gibi görünmez. doğduğumuz andan itibaren büyüdükçe bir biçimde yıpranırız, dünyanın düzeni bu, ama illa büyümek ya da yaş almış olmak kriter değil bazı şeyler için.

  bizim lisede bir kız arkadaşımız vardı mesela, meryem, aşırı derecede beyaz tenli bir kızdı ve daha 17 yaşında elleri kırış buruştu. buna rağmen çok güzel ve tatlıydı. ellerinin üzerindeki o kırışıklıklar yaşının insanı olmasını engellemiyordu.

  üniversite hazırlıkta bir kız vardı, yasemin, onun da cildi çok kuru olduğu için 18 yaşında yüzünde bir dolu çizgi vardı.

  daha böyle bir sürü örnek sayabilirim, ama bu insanların hepsi yine de yaşının insanıydı ve sırf bu yüzden çirkin görünmüyorlardı.

  demek ki insan, illa ki 40-50 yaşına geldiğine kelleşecek ya da kırışacak, bunlar daha önce olursa işi bitecek, yaşlı gösterecek diye bir kural yok.

  insana yaşlı ya da yorgun tavır veren ifadesidir, ruhudur, kendini kaç yaşında hissettiğidir aslında.

  kelleşmek dolayısıyla, bir yaşlılık göstergesi değildir. hatta bence yakıştığı zaman da çok yakışır erkeklere.
  4 ... ashtarte
 2. 2.
  4'lü Gergedan setinden bihaber erkektir.
  2 ... kuyruk yagi
 3. 3.
  Normaldir, erkeklerin çoğu saçlarına anlam yükler.
  3 ... wilcoo
 4. 4.
  merhametle örülü entry ye ev sahipliği eden erkek. sol frame de türk kızlarını sokmadıkları hal kalmamış erkeklere, biraz buruşuk smiley attı diye anaçlık bombardımanına tutmanın alemi yok. bize kim sağlayacak duygusal ve psikolojik destekle ivmelenmemizi. boşverin ya keltoşları...
  -1 ... the revenge