bugün

Ben mesela kadınları hiç bir zaman böyle oyunlarda yenmem. Konuyu, Yangında kurtarılacak evrak dolabı gibi ele almak lazım.
Kadınları yenmem demek gerçekten onur kırıcı. Kendine güvenip oyuna girdiyse yenmek de var yenilmek de ağlamanın lüzumu yok.
2019 dan beri keyifle oynadığım oyun.

Malum şahıs ile 50 ye yakın oyun oynadık. 22 kez ben 25 kez o kazandı Son 24 saatte şansı sağ olsun öne geçti. ama mohac meydan muharebesini kazanan kanuni edasıyla geziyor ortalıkta*
Sakin ol bu sadece bir oyun.
Hahahahah. He şans he. Bahaneler bitmez. Biz yenince hep şans olur zaten. Kudur ve ötede ağla.

Ppv'ye anlatsın birisi, yardımsever olun biraz lütfen.
Dişli rakiplerin beklendiği oyun.

Gönderin gelsin gençler.
Davet atın oynayalım.

Ent.
Sabayon.
kendine güvenen gelsin, alayım ifadesini.
geçen akşam canım sıkıldığında bilgi yarışması, kelime oyunu gibi bi' şey oynamak istedim, maksat biraz daha yorulup uykuya dalmak. bu oyunu gördüm, scrabble mantığında bir oyun ancak daha önce hiç duymadığım kelimelerle karşılaşıyorum, cahilliğimle yüzleştiğimden değil de bi' abukluk var bence bu kelimelerde. ayrıca... oyunun en büyük sorunu olduğuna o an kanaat getirdiğim bir şeyi paylaşmak istiyorum. niyetim sohbet etmek olmadığı için, sadece kelime yazıp puan almaya odaklanmak isteyerek bir oyuna giriyorum. oyunun eşleştirdiği kişi hemen yeni oyun daveti gönderiyor, sohbet penceresi sadece bu şekilde açıldığı için böyle bi' yöntem geliştirmişler. merhaba, selam, nasılsın, adım şu, kaç yaşındasın, evli misin, nerede yaşıyorsun, ardı arkası kesilmeyen sorular sorulmaya başlıyor. ben kimsenin davetini kabul etmedim ancak kabul etmeyince de kimse oynamıyor, baktım bunlar illa konuşacak adam arıyor hemen sildim oyunu, bunlarla mı uğraşacağım? bu tarz adamlar olmasa güzel bir oyun genel olarak ama demek ki böyle bi' kitlesi var : (