bugün

entryleri artık cümle cümle ezberlendi. kalmadı yeni bir şey. keşke tekrar yazmaya başlasa. penis reyis.
muhtemelen evlenip çoluk çocuğa karışmış efsane.

üşüyoruz enis reyizz.
ekşi sözlük'te 2 yıldır yazmayan, kendini özleten yazar.
uluyu terketmiş ekşiye yar olmuş yazar. çokta güzel yazar.
adam enis. sanki biraz da, p' si eksik. umarım kel değilsin. ciddiyim. kelsen git saç ektir. götümü açarak gülerim çok korkarsın. nickin beynimi sikti, ön yargılarımı oluşturdu. bunu başardı nickin.

hikayeleriyle yüzyılın yazarı bu adam.
çocuğuma anlatıcam seni. yahut senin hikayelerini, yalan torbasına koyup beşikten mezara kadar satıcam çocuğuma. komik baba olucam. bu senin hakkında hayalimdir.
hayatımın bu noktasına geldi bu adam.

sen nasıl bir adamsın be. kucağımda bilgisayar, ayağa fırlıyorum gülmekten. bangır bangır gülüyorum. üst komşu köpek gibi horluyor. ben gülüyorum. (sana değil üst komşuya piçlik olsun, kalksın diye bangırdıyorum). kaos daha da karışıyor amk.

bir hikaye yazıyor, roman gibi okuyorum. bitmesin demiyorum, bitsin. yeni kitap çıkarsın, tekrar okuyalım. anlatacakları mı bitti, kurguları mı bitti n' oluyosa az yazıyor artık. bu üzücü.

son yazdığında iyice uçmuş, gitmiş. meyveleri var artık adamın. çok iyi, çok.

tespit yap

--spoiler--

madem leğende yıkanmayı deli gibi özledin siktir git yıkansana. hasbelkader eve karı attığında "ben bir duş alayım" deyip leğeni getirsene lan salonun orta yerine. duşta sikiştikten sonra battaniyenin altına girip seninle koyun koyuna sarılarak film izlemek isteyen sevgiline açsana lan bizimkiler'i. götüne tekmeyi yedikten sonra o özlemle andığın maşuk'un avradını sikmeyeceksen buyur devam et sikik muhabbetine.

--spoiler--

yık gülmekten.

--spoiler--
duyunca aklımı kaybetmişim. ayıldığımda, hiçbir suçu olmayan bir çobanı siker halde buldum kendimi.
--spoiler--

bir daha yık

--spoiler--
leğende yıkanma günleri bitmişti. artık, çamaşır makinesinden çıkan hortumu lavabonun musluğuna bağlayıp üzerime su tutma yöntemiyle beni yıkamaya karar verdiler. ulan hortumla adam mı yıkanır? yemin ediyorum uzunca süre kendimi evin atı zannetmiştim.
--spoiler--

dram ver

--spoiler--
sonra, sevdiğim ilk güzel kız, sedef, beni terk etti. annem, lavaboda kanlı yüzümü yıkadı.
--spoiler--

tamam yeter. ayar ver.

--spoiler--
sevdiğim son güzel kadın, nişanlanmış. ben, eve dönmüşüm. ellerim kirliymiş. annem bile yıkamamış.
--spoiler--

son yazısındaki son cümlesi, son sigaramı içirtti. son biramı içemedim. bitirdiğim biram en son biram imiş. bunu böyle planlamamıştım. ama en son sevdiğim kız nerde? dedirtti.

ulan biz hiç sevmedik!

heee bi de, bırak bu kız düşürme ayaklarını milletin, bu yazılara gündelik kayıntıların olur. geceleri de yiyebileceğin.*
yeme bizi!

son.
ek$i sözlüğe girme nedenidir. kesinlikle doğuştan yetenekli, inanılmaz bir akıcı anlatıma sahip tapılası yazar.*
ekşi sözlükte entry girmesini bekleyen o kadar insan varken, ya fırsat bulamadığından, ya da yeni hikayeleri olmadığından yazmamaktadır hala. bekliyoruz, bekleyeceğiz efenim.
dün gece rüyamda gördüğüm, kendime örnek aldığım yazar. yazdıklarıyla güldürebilen nadir insanlardan.

gördüğüm halini anlatıyorum, anne ve babası ile birlikte giriş kat bi evde oturuyolardı, çok misafirperver ve yazılarında olduğu gibi reel hayatta da gayet esprili, herhangi bir babafingo saldırısına maruz kalmadan rüyanın bitmesi sabah olması da sevindirici tabi. şahsıma, yazılarımı takip ettiğini, uslu,sakin, etli de sütlü de gözü olmadan aynı şekilde yazmaya devam edersem bana bir gün kendisini de görebileceğimi söyledi.

rüya da görmemin sebebi sanırım gecenin bilmem kaçına kadar entrylerini okumam olabilir, hep merak ederdim nasıl biri acep diyerek, şimdi aynı gerçekmiş gibi rüyadaki hali diye kabullenmiş durumdayım, belki de işime öyle geliyor.
evet dostlar ben kelevelelis enis'i rüyamda gördüm, elinde şişe yoktu ama olsaydı da ''müslüman ve dini bütün bi gencin rüyasına geldiysen bi kere o şişeyi bırak kapının önüne'' demezdim ama. gınaman beni dostlar. *
geçen haftaki yaran entrysi için; http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?id=18197200
burada yazarken rss okuyucuya eklediydim sayfasını, yazınca tak çıkıyordu. artık takip edemiyorum. varsa öyle bir link, ekşinin öyle bir özelliği güzelliği burada paylaşılabilirse, daha rahat takip edilebilecek bir yazardır. zira uludağ'dayken de böyleydi, ekşi'deyken de böyle.
uludagsozluk'ten eksisozluk'e gectigi yönünde haberler cıkan vaudeville for vendetta'nın işbu sözlükteki nicki.

(bkz: geri gel lan)
güncel Önemli Başlıklar