1. 1.
  küfür etmeyeceğim. bir adet bakteri barındıran videoyu şuraya bırakıyorum. yarın birgün yine zırlamayın tamam mı mağduruz diye çünkü o zaman sizin yanınızda polisten jop yiyen bir solcu olmayacak.
  https://mobile.twitter.co...tatus/1005149991172702209
  edit: başka link var mı bilmiyorum ben twitter linkini buldum sadece. her solcuya dhkpc yaftası yapıştıran bundan başka argümanı olmayan kafatasçı faşistlere diyecek sözüm yok. devlet ananıza atlasa ses çıkarmayacak kadar yavşaksınız.
  9 -6 ... napakyanii
 2. 2.
  ben bir lise öğretmeniyim ve gördüğüm çok acı bir tablo var. cemaatler tarikatlar koministler ülkücüler vs. herkes liselilerin üzerine oynuyor. bu çocuklar tazecik birer fidan ama birileri bu çocuklara zehrini akıtmaktan hiç çekinmiyor. bırakın önce ağaç olsun olgunlaşsın. muhakeme yeteneği kazansın. yıllarca fetö liselerde yapılandı bakın ortaya çıkan tabloya ve yanlışı görün.

  öğrencilerimden birisi alevi idi ve okul dışında bir grup sürekli sosyalizm-komünizm üzerine kitaplar veriyordu çocuğa. çok kez sohbet ettik. çocuğun geleceğe dair en büyük hayali kendi komünini kurmaktı.

  bir öğretmen öğrencilerine kesinlikle siyasi ideoloji, fikir vs. aşılayamaz. herhangi bir siyasi partiyi övücü veya yerici konuşamaz. kanunen yasaktır. aynı şekilde öğrenci de yapamaz.

  eğer öğretmen siyasi bir kimlik takınırsa onun gibi düşünmeyen öğrenciler dersini dinlemez. öğrenci siyaset yaparsa onun gibi düşünmeyen öğretmenler öğrenciye haksızlık yapar. öğrenci kafayı siyasete takar sadece onunla ilgilenir. iki durumda da eğitim öğretim faaliyeti amacına ulaşamamış olur. okullar siyasetten ideolojilerden ayrı tutulmalıdır. okullarda yapılanmaya çalışan dini-ideolojik yapılar okullara sokulmamalıdır.

  tsk içinde bu böyledir.
  12 -6 ... panzerkampfwagen
 3. 3.
  kelepçeli liseliye yumruk atan kadın
  6 -1 ... counterintuitive
 4. 4.
  arkadaşlar bu eylemlerin hiçbir anlamı yoktur.

  bu ülkenin bel kemiği asker ve polistir, bu makamları ele geçirmiş bir iktidar hiçbir eyleme geçit vermez, kendi sistemlerinin tehlike içinde olmalarına izin vermez.

  silahlı eylemler bir nevi belki ses duyurabilir fakat bu da terör örgütü oluşumu ortaya çıkarır,
  söz ile bu ülkede, bu iktidar var iken yol kat edemezsiniz...
  4 -4 ... evolution is here
 5. 5.
  Bunlar mı liseli lan bunlar bildiğin militan olmuş.
  4 -16 ... masper
 6. 6.
  türbanlı bir kahpedir.
  18 -7 ... rumeli71
 7. 7.
  Evvela o zibidilere liseli diyenin ben beynini sikeyim. Sonra az bile yapmış amk dhkpclisine. “Katil devlet” , “katil polis” he. Sahipsiz mi sandınız lan siz bu ülkeyi. Abd de olsa çoktan ölmüşlerdi amk bebeleri.
  4 -11 ... frekans
 8. 8.
  "he" filan diyen ebleh köylüler tarafından savunulan kahpedir.

  seni gidi cahil köylü seni... abd'de gösteri yapmak serbesttir. beyaz saray'ın bahçesinin etrafındaki parmaklıkların hemen arkasında her gün gösteri yapılır.

  sen veya savunduğun türbanlı kahpe kaç paralık köpeksiniz de kendinizi bu ülkenin sahipleri sanıyorsunuz? ülkenin devleti var, kanunu var, polisi var, askeri var... durumdan vazife çıkarmak sizin gibi cahil köylülere mi kaldı?

  ülkeyi polisin kelepçelediği üç beş tane kandırılmış çocuk mu tehlikeye atıyor? bir ülke o kadar kolay tehlikeye giriyorsa zaten bitmiştir.

  dhkp-c'ye hizmet bunlara sert davranmakla olur ki polisin yaptığı da budur.
  4 -4 ... rumeli71
 9. 9.
  Ya suraya twitter linki harici link atamiyor musunuz? Uye olmayanlar goremiyor. Uye ol diyor. Olmayacagim. 4 yildir direniyorum.

  Liseli ve kelepce kelimelerinin yan yana geldigi olayda yer alan figuran belki de basroldur bilemiyorum.
  6 -1 ... when i was a child
 10. 10.
  Her ne kadar Sorgulamayan itaat etmeyen bir nesil istensede bunun geri dönüşümü genelde hep daha sert olmuştur.
  1 ... atlant isten gelenadam