1. 1.
    üzülesi insandır. Yav kardeşim, saçın da yok ki yağlansın, koku yapsın? Yazık değil mi o israf ettiğin suya he? Bir de utanmadan şampuan kullanır bunlar. Hahahahasiktir. Evet.
    3 -11 ... richard harrow
  2. 2.
    sadece saç mı kokuyor amk aveli.
    13 ... cilveli ahmet hoca
  3. 3.
    belki şişmandır?

belki çok terliyodur?

belki deri hastalığı vardır?

belki de canı duş almak istiyodur.

insanların çıplak aktivitelerinden başka düşünecek bir şeyiniz yok mu?
    ... yavuz ve unicorn
  4. 4.
    vücudun da kokabileceğini bilen insandır.
    ... emperor vader
  5. 5.
    kadınlar, gayler, hayvanlar, ezilen etnik kimliklerden sonra düşmanlık etme sırası biz kellere de gelmiş ya ürperiyorum sözlük. hiç birimiz güvende değiliz.
    6 ... memosh usta
  6. 6.
    benimdir Doğal kel değilim kendim kestim ayrıca temizlik imandan gelir tabiki duş alıcaz.
    3 ... sivil
  7. 7.
    rezil gibi insanlarla dalga geçiyorsunuz ya.
    1 ... icerdeki koltuk
  8. 8.
    müslimler hemen başlığa toplanmış, temizlik imandan gelirmişmiş de. o upuzun bırakılan sakalların içindeki bakteri ve mikrop ne peki temizlik abidesi?

keller resmi olarak düşmanımızdır. biz saçlılarla keller tabii bir tutulamaz. siz kendinizi ne sanıyorsunuz keller?
    2 -3 ... delikanli oglan
  9. 9.
    bu şekilde düşünen kişilere "siz sadece saçlarınız yağlandığı için mi duş alıyorsunuz?" sorusunu yönlendirmek istediğim başlıktır.
    görülüyor ki öyle.
    keşke saçla kaplı olan o derinizin altında bulunan kafatasınızın içindeki organı biraz kullansanız.
    pişman olmazsınız.
    ama kullanmadığınız için biz çok üzülüyoruz.
    evet.

t: bir adet kendini bilmez hadsizin beyanıdır.
    ... ama baba neden
  10. 10.
    Şizofren değildir. her fırsatta müslümanlara saldıranlar şimdide sakala takmış kendilerini önce tuvalet adabını öğrenmeye davet ediyorum parfüm sıkarak saklamaktansa problemi kökten çözecektir.
    ... sivil