bugün

(bkz: kel erkekler sekse ölür)
kel kişinin kafasina şlap diye şaplak vurulmasindan ve karizmanin kolaycacik darma duman olmasindan dolayi doğru olan önerme.

(bkz: yul brynner iken keloğlan olmak)
(bkz: kel zenciler seksi olur)
olmayan yalandır. kel erkekler saçlı erkeklerden bin kere yeğdir.
fazla salglılanan testesteron saçların dökülmesine neden oldugundan seksi olurlar mı bilmem ama sikici olmaları ihtimal dahilinde.
kel erkeğin geri kalan kısımları ile ilgili bir durumdur. ben seksi olanı da gördüm olmayanı da. lakin kel erkekler saçlı olunca çoğunlukla seksi olmaz. ve son olarak; tüm genellemeler gibi bu genelleme de yanlıştır.
(bkz: jason statham)'ın seksiliğini göz önünde bulunduracak olursak yanlış bir önermedir.
kel erkekten kel erkeğe değişen yalandır.doğru da olabilir.misal,
o kel erkek takım elbise giymiş ise evet kesinlikle seksi olur.
muhtemelen kel erkeklerin çıkarmış olduğu hurafedir. (bkz: bütün erkekler seksi dir)
yalan değildir. bilâkis aksini iddia edenin çarpılacağı inkâr edilemez bir gerçekliktir kel erkeklerin daha çekici olduğu. *
olmayan saçımızın eksikliğini top sakal veya keçi sakal bırakmak suretiyle kapatmaya çalışan bizlerin "sexyiz ama" diyerek kendimizi avutma çabasıdır.
sadece seksi erkeğin seksi olma durumu. her kele seksi deseydik ajdarı da bu katagoriye koymamız gerekirdi ki düşünemiyorum.
(bkz: keller her gotu eller)
(bkz: kılda keramet olsa gotte cikmazdi)
(bkz: maden olan tepede ot bitmez)
kim bilir? belki de;

- kel, ilacı bulmuş ve başına sürmüştür.
'bazı erkeklere kellik çok yakışır' haliyle daha çok anlam kazanan önerme.
Seksi demeyelim karizmatik diyelim...
güncel Önemli Başlıklar