1. 1.
    Kekeme insanla sohbet edilmez gerçeği. 2 saat onun ağzından çıkacak kelime mi beklenir.

Baktım ki birisi kekeme, yüzüne bile bakmadan basar geçerim yanından. Selam bile almam.
    1 -14 ... aydinoglu ventage
  2. 2.
    (bkz: etmezsen kekeme kadar)
    4 -1 ... lird mircis imirilist pirimsis
  3. 3.
    (bkz: trollükle orospu çocukluğu arasındaki ince çizgi)
    4 ... one of the old ones
  4. 4.
    en azından senin gibi boş yapmazlar.
    1 ... atakde
  5. 5.
    Edilir.

Benim bir arkadaşım vardı, ismail. Vardı diyorum çünkü eleman yurtdışına gitti. 6-7 senedir görüşmüyoruz. Her neyse, bu küçükken, yaklaşık 2 yaşındayken çamaşır suyu mu, tuzruhu mu Ne içmiş. Ses telleri zarar görmüş. Üstüne tam konuşma çağındayken bu stresle kekeme olmuş.
    Bu tiple lisede tanışmıştım. ilk başlarda ismini bile öğrenmek zor gelmişti. ihyşmamamayil gibi bir şey diyordu. Sonradan alıştım bu duruma. Bizim ismail cümlesini kurmadan, daha konuşmaya başladığı sırada Ne diyeceğini anlar oldum. Hatta muhabbet bile ediyorduk. Genelde ben konuşuyordum, garibim dinliyordu.

ilginç bir durum. Fakat sohbet ediliyor yani.

Edit; yahu küçükken ben de bir ara kekemeymişim. Sonradan geri düzelmiş dilim.
    -1 ... odysseus
  6. 6.
    Tovbe Estağfurullah. insanlığınıZi kaybetmeyin milleti galeyana getirmek için çok gülmek istiyorsan düzgün bişey yaz. Cahil cahil konuşma. Ayıptır yahu
    2 ... ayinyirmialtisiidi
  7. 7.
    iki kelime edene kadar adamı g*tünden çatlatır.
    -1 ... redkit34