bugün

bende uyumam lakin sizi ne ilgilendirir dediğim başlıktır.
Benim asla yapmayacağım bir eylem olmasına rağmen "isteyen istediğiyle uyusun, kime ne?" Diyeceğim.

Bırakın insanların tercihlerine takıp takıştırmayı. Rahat olun, rahat bırakın.
uzun uzun yazanlara yahu kime ne anlatıyorsunuz demelik, sahibine de "aynen karşim, bakteriyel makteriyel" diyerek uzaklaşmalık başlık.
insanların çoğu pislikken, temiz olmamakla birlikte yaz kış kokarca gibi dolanıp vücut temizliklerine zerre önem vermezken hayvanları pis bulmaları sizce de fazlasıyla komik değil mi?
pis gördükleri kediler en temiz hayvandır 7/24 kendilerini yalarken görürsünüz dillerindeki antiseptik sayesinde kendilerini dezenfekte ederler. yani hayvanlara bok atmadan bir gidip banyo yapın ağzına tükürdüğümün cücükleri.
Kurban olun siz kediye, köpeğe amk pislikleri. Ben kızlarımı vanilya kokulu şampuanla yıkıyorum lan en temizim diyenden bile daha mis kokulular.
Hayvanları ne kadar sevsem ve beslesem de kimsenin lincinden korkacak değilim; "hayvanı yatağına alan kişi kendine öz saygısı olmayan kişidir."

Hele hayvanlarla öpüşen emcükleşen pislikten öte lanet insandır.

Bunlar mezopotamya eşeğine gösterilen toleransla ortaya çıkan mefhumdur. Şaka yapmıyorum. Bunun savunulacak bir tarafı yoktur. Ha pedofiliyi savunmuşsunuz ha böyle bir şeyi. Her şeyin yerinde olması gerekir. Evinizi açtığınız bir hayvanla beraber yatmanız hiçbir sapkınlık belirtisi veya isteği göstermeseniz dahi onu istismar etmeniz demektir.
Levye nerede? Arkadaşın örümcek ağlarını temizleyeceğim.
görsel
Kedimin bokuna kurban ol döl israfı.
Pislik olduğumu asla kabul etmiyorum. Kedim beni yalayarak temizliyor.
dışı pis olan insandır, içi değil.
bir arkadaşım 9 tane besliyor. geçen virüs kapmış serumla besleniyordu.
pembe götlü duyar kasan primcileri rahatsız eden tespit.

şahsen fikirlere saygılı olmalı insan, prim kasayım artı oy alayım diye saçmalamanın alemi yok.

kedi bir nebze de köpeklerde hijyenin h si olmadığı için kısmen doğru önerme. köpeği dışarı çıkartıp getirdiğinde ayaklarını ve götünü siliyorsun nitekim, yani baktığımız zaman bize göre pis bir hayvan. yıkarsan da sen yıkıyorsun yine, bunlar kendi kendilerine duş alan canlılar değiller.

iş veya okul dünyasında giyim kuşam konusundan yaklaşırsak, hayvan besleyen insanların kıyafetlerinde hayvan tüyü olabildiğini görüyoruz, e bu bana göre pis bir durum olabilir, neden yükseliyorsun sidikli?

hepsini geçtim bir hayvanın evcilleştirilmesi insanların bencilliğinden gelir. zamanında evcilleştirdikleri hayvanları korusun diye başka hayvanları evcilleştirmişler, bu da insanın bencil bir pislik olmasından geliyor.

yani, o hayvanlara hapis hayatı yaşattığınız için pislik insanlarsınız buna ben de katılıyorum.

mesela ben de seni çok seviyorum diye kapatayım evime. ben hayatıma devam edeyim istediğim gibi sosyal olayım ama sen o evde sürekli beni sike sike bekle.

ama ben ona sıcak bir yuva verdim karnını doyurdum sevgi verdim? e git dışarda yap bunları, hayvanı evine hapsetmek zorunda mısın? pislik?

edit: sikimde değilsiniz orası ayrı ama eminim ki alayınızdan daha çok hayvana bakıyorumdur. evimde bir canlı beslemiyorum/beslemeyeceğim de. ama dışarıda beslediğim minimum 30 kedi 5 köpek 10 karga falan rahat var.

evde hayvan beslemek, hayvanları hapsetmek, hayvanat bahçelerine kapatmak, kuşları kafeslemek ben-cil-lik-tir!

pisliksiniz ama farkında değilsiniz, hala duyar kasayım diye beyninizi off konumuna getirmişsiniz. cidden beslediğiniz hayvanlara üzülüyorum ben çapsızlığınıza ve etraflıca düşünememenize değil.
hayvan sevmeyen gerçek pisliklerin, pislik sandığı, karşılıksız sevgiyi sonuna kadar hissettiğim eylemi yapan insanlar...
iki kedi bir köpek babası olarak içine dahil olduğum grup.

Ama hayvansever olmayan, bir hayvan ile iletişim kurmayı hiç tatmamış insanlara bu işi anlatamazsınız hayvansever dostlarım. Uğraşmayın boşuna
görsel

Birlikte yattığım en güzel canlı.
pis insandır. bir de utanmadan savunmaya çalışmışlar.

ya ama çok tatlı oluyoooorrrr.
Tamam bellki kulağa iğrenç gelebilir, belki hayvan gibi kokabilir, evin her yeri tüy olabilir ama herkesin kararına saygı duymak gerek, pislik olması kendisini ilgilendirir.
Kısır zihniyet beyanı.
sevenleri ayırmayalım, lütfen.
temizliğinden dolayı yapamayacağım eylemdir.
Pırıl pırıl be benim kızım evladım, Asuman’ım. Asıl sen leşsin kim bilir akşama kadar nerelere gidip, oturuyorsun, tutunuyorsun, bişeyler alıp veriyorsun. Kedim evden dışarı çıkmıyor, kendi yatağından ve benim yanımdan başka yere yatmaz, biri sevse kendini yalayarak temizler, bir kere tüyü pırıl pırıl parlıyor yavrumun. Özetle sana ne?
Salak ve pislik insan beyanıdır.
sonra küfür edince içkiliydi bilmem ne.
Yatağımı 15 yıllık dostumla paylaşırken gördüğüm boş başlık. insandan daha temizler tek derdim tüyleriyle o da olsun. Masaj da yapar bir güzel. O huzuru yaşamayanlar uzaktan yargılamayı severler.
Atalarimiz da binlerce yil önce hayvanlarla yatardi. Kedi köpek olsa ne ala. Koyun, inek vb. gibi hayvanlarla, hem de ahirda orada burada.
Genelde bu tür söylemler ortacag avrupasinda kalmis insanlardan cikmakta.
Böyle düsünenlere yemiyecekleri veya yiyemiyecekleri bir hayvanla birlikte yasamalarini öneririm. insan, bir hayvanla birlikte yasamaya baslayinca; insanlarin hayvanlardan daha mehremetsiz ve nankör oldugunu anliyor.