1. 1.
    rezil insandır. kedi ve köpeklerin nefesi, osuruğu, sıradan insanlara göre leş gibi kokar ve hasta eder.
    13 -35 ... eti cin baba
  2. 2.
    Kedinin ağzı kokuyorsa verdiğin mamanın kalitesizliğindendir. Sana da bok gibi yemek verseler leylak kokmaz tabi ki ağzın. Azıcı beyin...
    20 -3 ... sosyologderki
  3. 3.
    Sana burdan uçan kafa atarım, aslan parçası.
    9 -1 ... eskilerden biri
  4. 4.
    Kediyle köpekle ilişkiye giren pislik kadar pislik olmayan.
    Aslında aşıları falan tamsa pislik de denmeyecek kişidir.
    Hem onlar da Allah'ın yarattığı canlılar ve Kur'an'a göre haram da değiller.
    16 ... beterbocek v2
  5. 5.
    yaklaşık 6 yıldır neredeyse her gece kediyle uyuyorum. 2.senem falandı sanırım dedim bu böyle olmayacak, kendine gel rkya. napıyorsun sen, bu nedir böyle? gittim ikinci kedimi sahiplendim. şimdi 2 kediyle uyuyorum. ileride daha büyük bir evim olursa bir de köpek sahiplenmeyi düşünüyorum.
    18 -1 ... ruzgara karsi yuruyen adam
  6. 6.
    kediyle köpekle uyuyan pislik insan
    huzur veren eylemdir.
    17 -3 ... evrenseldusunce
  7. 7.
    Evet seni anlıyorum amk.

Bu pislik insan benim hem köpek ile uyudum hem kedi ile!!
    6 ... karton toplayan cocuk
  8. 8.
    An itibariyle yatağını 3 kediyle paylaşan yazarlar da vardır bu alemde. Sıcacık oh mis.
    6 kedi 3 köpeğimiz var +3 kedimiz daha var. Holaaaaa!
    9 -2 ... non andrea
  9. 9.
    elleri boktan daha kötü kokar. muhtemelen yatağı, odası, evi, kıyafetleri. her şeyi.

zaten bunu yapan insan yalnızdır. arkadaşı yoktur. sevgilisi yoktur. ailesi yoktur. o koku varken kim yaklaşır sana amk? hadi kokuyu bala göte çözdün ve kendin gibi bir loser ile arkadaşlık kurdun diyelim. hayatın bitmiş senin maalesef. götünde öbek öbek bok olan bir hayvanla uyuyan insanın günümüzde yaşıyor olduğunu söylemek mümkün değil. çok rahat ağaçlardan yaprak falan da yer bu insan. mağaraya da kedi çizer artık.

medeniyetimizde sana yer yok. üzgünüm.
    5 -17 ... fran
  10. 10.
    Buz gibi yatağı olup titreyerek uyuyan binlerce masum ve sevimli erkek varken kediyle köpekle yatan kadınlara hiç bir anlam veremedim,veremiyorum.
    Ayrıca hakkımı da helal etmiyorum.
    1 -6 ... sadu