bugün

Kedimin bokuna kurban ol döl israfı.
görsel
Levye nerede? Arkadaşın örümcek ağlarını temizleyeceğim.
Hayvanları ne kadar sevsem ve beslesem de kimsenin lincinden korkacak değilim; "hayvanı yatağına alan kişi kendine öz saygısı olmayan kişidir."

Hele hayvanlarla öpüşen emcükleşen pislikten öte lanet insandır.

Bunlar mezopotamya eşeğine gösterilen toleransla ortaya çıkan mefhumdur. Şaka yapmıyorum. Bunun savunulacak bir tarafı yoktur. Ha pedofiliyi savunmuşsunuz ha böyle bir şeyi. Her şeyin yerinde olması gerekir. Evinizi açtığınız bir hayvanla beraber yatmanız hiçbir sapkınlık belirtisi veya isteği göstermeseniz dahi onu istismar etmeniz demektir.
Kurban olun siz kediye, köpeğe amk pislikleri. Ben kızlarımı vanilya kokulu şampuanla yıkıyorum lan en temizim diyenden bile daha mis kokulular.
insanların çoğu pislikken, temiz olmamakla birlikte yaz kış kokarca gibi dolanıp vücut temizliklerine zerre önem vermezken hayvanları pis bulmaları sizce de fazlasıyla komik değil mi?
pis gördükleri kediler en temiz hayvandır 7/24 kendilerini yalarken görürsünüz dillerindeki antiseptik sayesinde kendilerini dezenfekte ederler. yani hayvanlara bok atmadan bir gidip banyo yapın ağzına tükürdüğümün cücükleri.
uzun uzun yazanlara yahu kime ne anlatıyorsunuz demelik, sahibine de "aynen karşim, bakteriyel makteriyel" diyerek uzaklaşmalık başlık.
Benim asla yapmayacağım bir eylem olmasına rağmen "isteyen istediğiyle uyusun, kime ne?" Diyeceğim.

Bırakın insanların tercihlerine takıp takıştırmayı. Rahat olun, rahat bırakın.
bende uyumam lakin sizi ne ilgilendirir dediğim başlıktır.
güncel Önemli Başlıklar