bugün

kediyle aynı odada uyumaktır... bu ara acayip sıkılıyorum, bir kedi alıcam eve, işten döndüğümde felan sevip stresimi atarım... ama benim odada kalır büyük ihtimalle... gece mece kulağı mulağı yemeye kalkmaz dimi benim... şimdi köpek alsam havlıcak mavlıcak zaten komşularla kavgalıyım... kedi besleyenlerin tavsiyelerine açığım... ben hep köpek besledim malesef bilmiyorum kedi nasıl beslenir nolur....
Kedinin kakası çok kötü kokar.
mırlaması korkutuyor. koyun koyuna yatacak kadar nasıl bir yokluktasın sayın yazar dedirtir.

hayvan severim, beslerim ama bokunu çıkarmaya karşıyım.
Zor durumdur. Yorganın üstünde rahatça uyusun diye hareket edemez olursunuz.
mallıktır.
kimse kusura bakmasın.
Kedilere güven olmaz.
yanlış anlaşılmasın sizi s.kecek hali yok tirmalar.
Özellikle rüya gördüğü anlara şahit olduğunuzda sizi gece gece kahkahaya boğandır. Ve tabi kış aylarında ayrı bir güzel oluyor bir kediyle uyumak. Yattığı yeri sıcacık ediveriyor.
(bkz: suikastçı ile aynı odada uyumak) şaka bir yana dolaptan üstünüze atlaya da bilir, Bir şekilde yorganın altına girip ayağınızı da kemire bilir. Beni 3 yılda sadece 7 kere öldürmeyi denedi. Sabah; acıkırsa, tuvaleti gelirse veyahut sadece piçliğine sizi uyandırır. Ama tatlıdır. evet.
asagidaki videoda özetlenmistir.
aynı yatakta yani. kedi o odadaysa o yatağa girer.
kapımı kapatıp uyuyordum. benim kedi gece uyumuyor gündüz boş bulduğu yere kıvrılıyordu. gece geziyor habire pat küt atlıyor felan odayı kapatıyordum eğer dili geçmemişse açıp giriyordu. geziyor hop üstüme atlıyor birşey düşürüyor. ayağım açıktaysa bitti oynayacak. ısırma , tırmalama huyu yoktu ama insan uykudayken kötü oluyor ya da başına dikilmiş gözünü açıyorsun.

uykudan sıçraya sıçraya insan bir hale geliyor ama seviyordum keratayı alerjim çıkınca ayrılmak zorunda kaldım. bu arada atlaması felan oyun için saldırganlık değil ışırma tırmalamaz. cins kedi sakin bir ırktı. tekirler fena oluyor. yani ırkla alakalı birşey. bilende yazmış bilmeyende.
https://nypost.com/2019/0...er-owner-while-he-sleeps/

Abimiz gece nefes alamıyormuş ve kamera taktırmış. Geceleyin kedi adamın ağzını ve burnunu kapıyormuş. Tweet 'in altında da buna benzer yorumlar gelmiş kesi sahiplerinden. O yüzden sıkıntılı bir durum.