1. 1.
    videoya 3 saniye kadar bakıp kapattım umarım kendisi de öyle bir ateşte yanar, çırpınır da kurtaranı olmaz.
    8 ... sivasli bey
  2. 2.
    orospu çocuğu.
    5 ... nobody s
  3. 3.
    Bunlari gorunce idam cezasi mantikli geliyor. Bunun neyini topluma kazandiralim?
    5 ... cicekli siirler bayim
  4. 4.
    Eğitime ve Canlıya değer vermez, Ahlaklı olmayı Cumaya gitmek ve oruç tutmak ile ölçersen; Böyle cani ve hastalıklı kişiler yaratırsın.. Durma Türkiye, yoluna devam. Uçurumdan aşağı düşerken bu zavallı kedinin ahı çıkacak her birimizden. *
    4 -2 ... byrz
  5. 5.
    Gözlerim doldu sinirimden duvarı yumrukladım..

Allah için bu piçin adresini yerini yurdunu bilem varsa bana yazsın!
    8 ... crouch kimdir lo
  6. 6.
    sorsan bu şerefsize en kral müslüman.
    3 -7 ... lostonyou
  7. 7.
    Videoyu tam izlemedim, çünkü en sevdiğim hayvan olan kediye yapılanları izlemeye gönlüm el vermedi.

%600 çinli bu orospu çocuğu. Artık bu aşağılık yaratıkların sığırları, köpekleri, kedileri vs hayvanları canlı canlı yakma videolarından gına geldi.

Bunu bilerek yaptıklarını düşünüyorum artık. Çünkü kaç oldu bu.

Yapılabilecek ne varsa elimden geleni yapacağım bu şerefsiz sadist için.
    3 ... neflodi
  8. 8.
    Böyle şeyleri paylaştıkça bu olaylar artar.net!!!
    Bakın arkadaşlar bu orospu çocuklarının beyinlerinin çalışma mekanizması farklıdır, bu kerhane etiketli organizmalar sırf insanlar rahatsız olsun diye düğünlerde, asker uğurlamalarında falan havaya ateş açan, bilerek kavga çıkartan ve birşeylere zarar veren tiplerdir.
    Gece yarısından sonra uyuyan insanları uyandırmak için egzos patlatan müzik açan tipler.
    Sadece insanların sinirlerini bozup, insanlara be insanlığa bir nebze olsun nasıl zarar veririm diye düşünen bu orospu soyundan gelenlere “bakın biz bu tarz videolara karşı böyle hassasız ve bize en iyi böyle zarar verirsiniz” mesajı vermenin hiçbir manası yok.
    Biz burada onların cetlerine küfür edip yaptığı pislikleri insanlığa sığdıramazken onlar bu yazılanları okuyup, daha kötüsünü nasıp yaparız diye fırsat kolluyorlardır emin olun.
    3 ... sozleriyle alkis alan yazar
  9. 9.
    Yüzü kapalı bile olsa bu videoyu ilk upload eden bellidir internete. Paylaşan herkese sorulsa nerden buldun diye zincirin ucu bulunur. Bulunur da hakettiği veya hakettiklerini çektirirler mi bilemiyorum. Keşke bir kez olsun bana denk gelse bu orospu çocukları.
    3 ... excaliabur tutan panda
  10. 10.
    Ulan benim gibi mulayim ve terbiyeli bir insanı bile gece gece ana avrat sövdürdü kendine bu mahlukat ...

Bu arada Kesin o kediyi yakan da zafer işareti yapan kominst bir hdplidir tomalarla çok anısı vardır .
    ... isminiunutanadam