bugün

(bkz: Ortadoğulu)

Bu videoyu görünce israil'in bunlara yaptıklarında bi bildiği olduğuna bi kere daha inandım.

Lan o miyavlamaya rağmen nasıl yaptın.
suc anne babanindir. cocuguna onu bile mi ogretmedin?
Kardeş; ne din, ne yasalar, ne de başka bir bok insana ahlak kazandırmıyor. Lan hade o çocuk bir bok yiyecek, sen videoya çeken anne misin baba misin nesin engel olsana lan bok kafalı. O çocuğa vahşeti değil sevgiyi öğret ki şu orta Doğu bok batağından kurtulsun.

2 kedim var ulan benim nasıl kıydın nasıl?
videodaki malum sahislarla birakin ayni dünyayi paylasmayi ayni türden bir canli oldugum icin bile utaniyorum. bir insan neden bunu yapar nasil bundan haz duyar aklim almiyor. nasil bir dünyada yasiyoruz? hic mi duygulari, merhametleri yok bu insanlarin?

bircogumuz balkondan asagi kücük bir cöp atsak annemiz babamizdan firca yiyen cocuklardik. bizler birakin insani, dogayi, hayvani kapimizin önündeki bildigin tas olan sokagimiza bile bir zeval gelmesin diye düsünürdük. sükür ki sevgiyle, iyilikle, merhamet duygusuyla ic ice büyüdük. benim büyüdügüm, böyle ögrendigim bu dünyanin baska bir yerinde nasil oluyor da kücücük cocuk ondan 10 kat kücük üstelik savunmasiz bir canliya bunu yapiyor? bunu yaparken niye video cekiyorlar? izleyip izleyip haz mi duyuyorlar? mesela o videodaki konusmalarda ne diyorlar? bunun agza alinacak ne gibi bir yani olabilir? ne diyebilirsin o anda?

sonra bu cocuklar katil de oluyor, tecavüzcü de. canilikle besleniyorlar sanki. kücücük kediye kücücük yasinda bunu yapan cocuk büyüdügünde bu psikolojiyle koca insanogluna neler yapar kim bilir. bir de ota boka gercek islam bu degil diye dem vurur böyleleri. bunlarin inanciyla bizimki birse ben almayayim hic ondan. aldigim nefes bile bunlar yüzünden zor geliyor artik.

keske görmeseydim sunu. gözüme uyku girmeyecek.
ben izledim, ben ne yazacağımı bilmiyorum

aynısı ona da yapılsın çocuğu, bunlar ne böyle ya
ne zaman kafamızı çevirsek bir yerde başka bir şey çıkıyor, yeter

gücünüzün yetmediği canlılara sataşmayı, avantajınız olan güçlerinizi kullanmaktan vazgeçin yeter

canlı, bunu unutmayın. derdini dahi anlatamayan masum bir canlı, elim ayağım değil içim titriyor şu an.

yazık, gerçekten çok yazık.
Tayyip Erdoğan: Biz hayvanseverliği sizden öğrenecek değiliz.

Sema ramazanoğlu: Bir kere kedi atmakla birşey olmaz, tüm araplar suçlanamaz.

Muammer güler: Önüne yatarım yine de o çocuğa dokundurtmam.

Ahmet Davutoğlu: Sayın arap hayvanseverlerinin hur iradesidir. Dıştan müdahaleye ancak ulusal hayvanlarımız sözkonusu olduğunda dahil oluruz.

Kadir mısırlı bilmem nesi: Atatürk de kedileri sevmezdi, hani kemalistler nerdesiniz, ona da laf edin, hadi.

şahin k: Am yok mu am?
8 yaşında olması orospu çocuğu olmasını değiştirmiyor.

lan ben 5 yaşındayken kafesteki kuşu elime almaya korkuyordum sıkıp da bir yerini incitirim diye.

Ulan ırkçılık yapmayayım diyorum ama ne pislik kötülük varsa hep araplarda.
AVUÇ KADAR ÇOCUK NASIL BU KADAR ViCDANSIZ OLABiLiYOR. ORTADOĞUnun MAYASi bozuk GERÇEKTEN... iğreniyorum ve utanıyorum.
Videonun son saniyelerine doğru kedinin çıkarttığı ses hala kulaklarımda. suç çocukta mı tabi ki değil o da sonuçta "çocuk" , ama çocuğun arkasındaki, videoya alan kişi veyahut " ailesi" işte onlar gerçek suçlu.
Çocuk yapma hakkı insanlara kontrol edilip verilse çok güzel olacağını bir kez daha kanıtlamış video. Bu yasalara uymayanlarada inanılmaz maddi cezalar verilsin hem dünya nüfusu kontrol altına alınmış olur hemde böyle iğrenç insanlar o güzel varlıkları böyle iğrenç şeylere alet etmezler.
güncel Önemli Başlıklar