bugün

Bu tip olayların arkasında hep psikolojik bir hastalık yatıyor. idam değil de tedavi görmesi gerekir.
Bu adam iki gün sonra cinayet de işler. Hiç şaşırmam
hacı sen buna iş adamı demişsin ama bu bildiğin or..u çocuğu. ulan hayır nedir yani bir hayvana işkence ederek, on acı çektirerek neyi ispat etmeye çalışıyosun? amaç ne be daly***k?
Günlerdir şu başlığı açıp, videoyu izlememek için direndim ama yenik düştüm.
Bu bir psikolojik rahatsızlıktır. Akli dengesinin yerinde olmadığı ortada. Normal bir bireyin yapacağı davranış mı bu?
Muhakkak evinde karısına, çocuğuna da şiddet gösteriyordur.

Acilen hastaneye sevk edilip tedavi görmesi lazım.
Ve mümkünse bu adamı kısırlaştırsınlar. Üremesin bu ruh hastası.
neden bunlardan birisi bana denk gelmiyor. allahım sen akıl sağlığımı koru.
aynı işkencenin birebirini taksim meydanında canlı yayında yap bakalım bu adama ne güzel oluyor.

(bkz: suçlara kısas uygulanan o efsane dönem)
whatsapp dan kaynadım.

bakalım cevap gelecek mi ?
bu adamı misliyle karşılık verecek osmanlı ümmeti aranıyor. yakın o adamı.
Bu adamı destekleyenler var forumda. Dikkat edin her elestiri olan yoruma müdahale etmeye çalışmış. angut.
videoyu çekeni kimse konuşmuyor. o da suçlu.
Bu adamı sikerler bulup. Götü tutuşmuştur orospu evladının.
hayvandan kan aktı nasıl eziyet ettiyse. hayvandan bile aşağı şerefsiz.
bu göbeğinden dolayı sikinin varlığından bihaber sonradan görme orospu çocuğu. 80 iqluk beyniyle kediyi eğitmeye çalışıyor sanırım.
Kedilerin hükümdar olduğu bir dünyaya düşer umarım..
Güç kelimesini çok yanlış anlamış olacak ki bunu kullanmaktan bi haber insandır. Acınasıdır; zira güçlülük hayvanlara ya da insanlara zarar vererek değil, zarar veren insanlara engel olarak gösterilir.
O sopayı o şerefsizin götüne sokası geliyor insanın. O telefonla çeken orospu çocuğuna da ne diyeceğimi bilmiyorum.
Ayrıca Sözlükte kesinlikle böyle mazoşistler var yoksa neden eksilesinler.?
ne dayak atılırdı şimdi bu adama var ya.
böyle şerefsizleri yok etmek gerekir. hayvan korkuyor kaçacak yer arıyor ama dili yok gücü yok bir zalimin eline düşmüş. bunu çeken şerefsiz neden izin veriyor anlamadım.

Bunu eksileyeni skiyim.
bir isi oldugu tartısılır ama adam olmadıgı hatta insan olmadıgı gün gibi ortada. iside olsa olsa orospu cocuklugu olur.
idam edilmesi gerekir.
güncel Önemli Başlıklar