bugün

evde kedi besleyenlerin; kedi oynasın, eğlensin diye gerçekleştirmiş oldukları eylemleri. acaba bu şekilde eğlenen kedileri mi , yoksa kedilerinin saatlarce yumakla boğuşmasını izleyerek tatmin olan, kedileri kendilerinin sahibi sananlar mı?
benim kedimin sallamadığı durum. zannederim tüm kediler için geçerli değil bu yumak sevgisi. yazın kelebek sinek kovalamak daha cazip gelebiliyor.
köpeğimin aşık olduğu oyun. anlamıyorum, sorun sadece onda mı? yoksa bütün köpeklerde var mı?
her kedi ip yumağı ile oynamaz. ancak oynayanda oldukça şirin olur. Eğer evinizde tek bir kedi besliyorsanız onunla oynamak ve eğleneceği, enerjisini atacağı bir şeyler yapmak-bulmak zorundasınız. Kedilerden bir haber olan insanların saçma yorumlarına inanmayın.
Benim kedim psikopat biraz, azcikda sizofren. ip yumagini onune koyuyorum ilk basta dokunuyo dokunuyo kaciyo sanki ip yumagi onun dusmaniymis gibi! Sonra onu desiyo, aciyo, zarar veriyo, yuvarlaniyo onla birlikte. Eliyle ittirip yanina kosuyo. Yani kediyi psikopat yapacak eylemdir. Sekil A da anlattigim gibi
kedinin piskolojisini bozmaktadır. bazıları köpeğe kemik vermek ile karıştırılıyor sanırım. ikisi çok farklı şeyler. köpek için sahibi gerçek manada bir sahip, efendidir. ancak kedi için sahibi ( kedisine ne kadar tutkuyla bağlansa da onunla dostluk kurmaya çalışsa da ) bir hiçtir.

ayrıca kedi zeka seviyesi düşük bir hayvandır.

kısacası, iplik yumağı verip kedinin öfke yumağı haline dönüşmesini sağlamak, hayvana eziyet etmektir.
tüm odanın * iple kaplanmasını göze almaktır
dns değiştrip ip'le oynayabilir.
çingeneye silah vermişler babasını vurmuş.
çok tatlı oynar. ibiş senii... *