1. 1.
    Akabinde kedi arkasını döner ve normal yaşantısına devam eder.
    7 ... le seigneur des tenebres
  2. 2.
    Meow ile yanitlanacaktir.
    1 ... gercegintakendisi
  3. 3.
    Dert olmasada sanırım biraz daralmışlığımı farketti. Biraz yalnız kalmak istedim ve gittim bir banka oturdum. O da yanımda oturuyordu. Bir kaç kafasını sevmeden sonra artık iyice bankta benimle oynamaya başladı.
    Yüzünü ellerimin arasına aldım bana yüksek sesle miyavladı falan. Biraz oyalandık. Sonra yollarımız ayrıldı. Ben mutlu bir şekilde ayrılırken o da üzerini yalıyordu.
    Derdimi açmadım ama sanki o anladı gibi..
    6 -1 ... muphem biri
  4. 4.
    Kediyi hayatından bezdirecek eylemdir.

kediye derdini açmak
    3 ... fikri firar
  5. 5.
    son cümleye kadar gözlerini size dikmesiyle insanların vermediği o değer hissini verir ki sözünüz bittiğinde arkasını dönüp hicbir şey olmamışçasına gider. Halbuki o sadece sizden mama bekleyip kendini sevdirmistir siz de Tribe girersiniz. Olacağı bu sonuçta kedi ben merkezli bir hayvan amma velakin en iyi arkadaşınız diye gördüğünüz kişilere kendinizi açmanızdan hem daha güvenli hem daha rahatlatıçıdır.
    Herşeyden önce kedi geçmiş dönemlerden beri hem halk inançlarında hem de ezoterizmde negatif enerjileri toplayan rahatlatıcı bir hayvandır hem de daVinci ye göre kediler altın oranın kutsallığına sahip doğanın şaheseridir.
    ... sgkli yazar