1. 1.
    Ağzına kürekli vurası gelir insanın. Bide evin bi odasına kapat onu derler. Seni kapatayım o odaya ben.

Sigaranında kanser ettiğini bile bile içer bu mallar. Geberin.
    3 -7 ... bir burcu geldi gecti burdan
  2. 2.
    tıptan uzak oksijensiz bir beyin sahibidir.
    Göt hem evime misafirliğe gel hem de kedileri odaya kapat de, o zaman siktir git.
    aaaa kedin mi var ben sana gelemem kedin varsa ya da bi odaya kapatırsın diyenler oluyor, tavrım net, kusura bakma kaptamam gelmek istemezsen de o senin bileceğin iş der konuyu kapatırım.
    3 -3 ... komikhobbit
  3. 3.
    (bkz: tıskıyit) tiplerdir.
    ... teflon
  4. 4.
    Haklı nedenleri olan insandır. Evine gidilen manitanın yatağında kedi yatıyor diye sevişmeden dönecek kadar da thug life yaşarlar bu hayatı.
    1 -1 ... alkolik oldum
  5. 5.
    Kediye alerjim var.
    2 -2 ... be happy yine yine yeniden
  6. 6.
    Işidçidir kesin.

Kedi fetişizmin vardığı son noktaya doğru geliyoruz. Kediler en son 4 bin kadar önce antik mısır’da bu kadar savunuluyordu. Bir de son 10 yıldır falan böylesi bir manyaklıkta nesne haline getirildiler.

Alerjisi var amk! Gayet açık, basit ve net bir gerekçe. Bunun neresini anlamakta zorlanıyorsunuz?

Şahsen bende alerji de yok, doğrudan kedi ve köpeklere mesafeliyim, çok öyle yüzgöz olmayı sevmiyorum. Dokunmaktan yahut hayvanın bana temas etmesinden hoşlanmıyorum.

Hayvan düşmanlığı yahut “kötü” olmaktan kaynaklı değil. Hoşlanmıyorum. Açık ve net.

Yoksa canlı yayında kedi infaz edelim, satanist ayin düzenleyelim, gibi isteklerim yok.

Dahası, kedi köpek seviyorum diye, ağzını yüzünü salyaya bulayan insanlar da midemi bulandırıyor.

Uzaktan uzağa sevmek, mesafeli olmaktan memnunum.

Kahrolsun “hayvansever” faşizmi.
    1 -3 ... samgold