bugün

Ben de insan görünümlü davarlar sürüsü görmek istemiyorum.
Allah sana nasıl yaşama hakkı vermiş ise o hayvancıklara da aynı hakkı vermiştir ne zararları var.
yoo kedileri istiyoruz.
etrafta kertenkele, yılan vs bulunca yakalayıp yiyor ipneler.

itleri uğurluyoruz maalesef.
bu tipleri atıcan afrikaya aslanlarla beraber yaşasın
hıc acımam bu tipleri yeseler üstüne mangal ateşini ben yakarım aslan beyin..
önce 2 ayaklı olanları sokaklardan temizleyin. kedi ve köpek sonraki iş.
Köpekler saldırgan oluyor ama kedilerin zararı yok yararı çok...
Avrupa da sokaklarda kedi de yok bizde de olmasınlar kardeşim.

Her yer kurumuş mama dolu pislikten sokaklarda gezilmiyor.

Bu hayvanlar o mamaları yemiyorlar bile. pizza götürdüm Kadıköy sahilde birlikte pizza yedik amk mama yemiyordu hayvan.

Avm önleri metro önleri hep pis.

Kedi taparlar kusura baksınlar çok da umurumdaydı.

Ben pizzamı kedilerle paylaşıyorum siz ne yapıyorsunuz?

Anlayacağınızı sanmıyorum ama Biz kontrolsüzlük ve düzensizlik istemiyoruz bu kadar basit.
köpekler sokakta olmasın da kedilerin bir zararı yok. ben okula giderken kendini sevdiren bir kedi var ve seviyorum.
siz boşverin kediyi köpeği. sokak köpeklerinin bile faydası var, şüpheli kişilere karşı dükkanları bekliyorlar.

şeyhperest, badeci, atatürk ve laik cumhuriyet düşmanı vatansızları ve onların oy verdikleri partileri ülkemizde istemiyoruz. yurdumuza böcek ve fareleri yiyen kediler ve köpekler kadar faydaları yok.
(bkz: akut köpekleri vs akit köpekleri)
Bir insan dışı varlık cümlesi.

Her çeşit insanla beraber yaşayabiliyorsunuz da şu sessiz sedasız hayvanlar mı gözünüze batıyor ? Anana babana küfretmez, seni yarı yolda bırakmaz, seni dolandırmaz, arkandan kuyunu kazmaz, karına kızına tecavüz etmez ,yasa dışı işler yapmaz, çalmaz çırpmaz… Sokaklardan öncelikle kefi köpekleri kaldırmak yerine üstte saydıklarımı sokaklardan alırsak ,bunun için uğraşırsak çok daha iyi olur.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.