1. 1.
  Ev arkadaşı yerine bir kediyi tercih etmiş, marjinal kız tipidir. Kediye bakmak marjinal değildir pek tabiki ama onunla uyumak, oturmak, zamanını ona endekslemek ve sanırım deep purple dinleterek büyütmek marjinaldir. bu tür kızların evleri genellikle pis ve dağınıktır ancak dayanılmaz bir libidosu vardır oturma odalarının. seks yaparken konuşurlar, uyurken sırnaşırlar. kedilerine kıyamayıp seksi yarım bırakabilirler ama döndüklerinde özür dileyecek kadar da masumdurlar. dolaplarında sek votka, bilgisayarlarında bol felsefik yazılar barındırırlar. Tüm çoraplarında kaçık ve ruhlarında muhakkak bir sapık bulunmaktadır. hayatı, doğururcasına aceleci ve bir o kadar onurluca yaşar bu kızlar.
  1 -1 ... visneasidi
 2. 2.
  (bkz: kedi kadın)
  ... saka saka hepsini ben uydurdum
 3. 3.
  amerikan filmlerinde görünen ve hayallerde yaşayan kızdır.
  ... triangle
 4. 4.
  '-kedin olam al beni, kucağına sar beni.' denilesi kızdır.
  ... scary59
 5. 5.
  (#5401280) e ek olarak;

  (bkz: hem de geyşa ruhlu)
  ... toliveistodie
 6. 6.
  vardı benim böyle bi komşum.

  nedendir bilmem, ben eve gelmeden, benden önce evde oturan çocuk evin anahtarını bu kıza vermiş. alışkanlık heralde ben yerleştikten sonra da kız zırt pırt girip çıkardı eve. allah için güzel de kızdı ve bir de kedisi vardı ki. o kediyi göğsüne bastırıp da kapıda belirdiğinde, hayatımı karartırdı.

  sen ne güzel komşumuzdun. o dekolte elbiseye o siyah tüy yumağı ne çok yaraşırdı. kleopatra olsan, o pis mahluk da firavun kedisi olsa, bu kadar yakışırdı heralde. amon ra'dan korkmaz kuldan utanmaz... ahh ah!
  ... pointdorgue
 7. 7.
  (bkz: ben buna kayarım)
  (bkz: o kedi sende olsun sana da kayarım)
  ... jant kapagi
 8. 8.
  Her erkeğin ütopyasının prensesi . (bkz: Kayıp prenses)
  ... uruguay pezosu