bugün

Benimdir efendim.
Gelde sevme şu piçi
görsel
her yerde kedi varki. bu bir özellik mi
Olmak isterdim ama annem izin vermiyor.
Hep bir tane minnoş alıp beslemek istedim babamla istemedi.Ben de sokaktaki minnoşların gıdalarını severek gideriyorum sevgimi.
(bkz: mostafa rok)
görsel
erkek demeyelim erkoş daha uygun gibi.
görsel
Ne var len.
görsel
Kedi severim. Mesela köpeğe gıcığımdır ama bahçeli evim olsa kedi alırdım. Gerçi sülün mülün de alırdım, gidip kuşu, civcivi yemeyecek, efendi gibi mangaldan çıkma deri meri, bekleyecek. Bunun dışında başını sevdirdiğinde falan, özetle canım benim.. natta cins olarak siyam veya van-ankara falan alırdım. Ümmet-i muhammed’de bir shorthair modası çıkmış, hayvan eklem ağrısı çekiyor ama pofuduktur, yürürlen g.tünü sallıyor diye herkes alıyor. Hayvanseverim diyenler hayvanın büyük oranda problem yaşadığı biliyor mesela, kalben suçluyorum. Bahçede besleyeceksem tekir de olur.. bizim yazlıkta bir zimmetli “radyasyon” var, vücudundaki lekelerden dolayı adı bu.. o da olabilirdi mesela..

Neyse, evde beslemem, inkar et ya da etme, insanın ağzının içinden bile kıl tüy çıkıyor. Deliririm.
2 tekirsuyum var. Baktığın zaman hayvan dersin lakin günümüzdeki çoğu insansıdan daha çok insanlar. Babalarının minik tekirsuları...

görsel
Mars hanım
görsel
Zilli hanım

Edit: ikisi de fotoğraflarda çıktıklarından daha büyükler... Sabah soran olmuş 30 kg kuru mama ne için diye.
2 tane var. Anneyle oğlu, anne hamileyken doktor 4 tane doğurcak bu dedi, 4 tiplemeye, hepsi de herif- hele birinin arka kolu benim bacağımdan kalın, dövmeli 2 m'lik, chooper motosiklete binen, bizim bacının üstüne işeyen adamlardan biri olduğundan şüphelendiğim, gri kızıl sakallı izbandut gibi bi alman...

Doğdu 4 bebe, ulan biri o kadar tatlı ki, dieter'e dedim ki olm bu çok tatlı vermiyorum kediyi sana...bana diyo, lan o kadar hazırlık yaptık, kedi evi yaptık, pençelerini temizleyeceği kedi ağacı aldık, eşşeksin olm sen, diyo...sonra ona da iyi bi kedi bulduk da çok uzun süre küsmedi bana.

O zamandan beri, anneyle oğlu burda, hatta anne, şu anda masanın kenarında durmuş beni kesiyo...
görsel
kedi canlarım benim. köpekleri ve diğer tüm hayvan familyalarını severim.
Benim gözümde değeri artar bu erkeğin. Severiz.. *
Bir zamanlar vardı kısa bir macera oldu ama olsun. Arada özlüyorum bir tanesini ama *
görsel
Ben istanbulda iki tane kedicik besliyorum , sayılır mı?
Kedi sevmeyen insan değildir ya bu kadar netim. Dünyanın en harika yaratıkları kedilerdir. Evliliğimin bana kattığı en güzel şey 2 tane kedi ile 5 yıl yaşamamdır. Boşandıktan sonra eski eşim aldı götürdü ikisini de. Sorumluluk almak istemiyorum yoksa şimdiye kadar çoktan 2 tane daha kedi tutup getirmiştim eve.
Bakmaya gotum yeseydi şayet ben olurdum, ancak alip ta disari atacak bir orospu çocugu olmadigim icin degilim.
(img:#2277402)
insandır.
Kedi mi öpmek isteyen kızlar eqlesin

görsel
ilk çağlardan beri aralarında düzeyli bir ilişki vardır:

görsel
ben ibneyim demenin alternatif yolları mı ne.. *
Kedi besleyen erkek mi olur a…na koyim. Kedi soft hayvan biraz.
ben değil ama kedim çok tatlı.
iftira atılan erkektir. geçenlerde mutfağın penceresini çalıyor biri. evimiz müstakil. gece vakti, korktuk. hava da serin. gittim baktım. pencereyi açtım, sineklik vardı. anaa bir baktım ne yavru ne yetişkin tertemiz bir kedi. sokak kedisi ama belli. sinekliğe tırmanıp, sürtünüp miyav diyor. belli ki karnı aç. dolaptan sucuk salam falan verdim. yedi. alıştı bu her gün gelmeye başladı. sesimizi duysa damlıyor.
evin içine almadım tabi. terasa aldım. yuva yaptım. mama falan aldım mecbur bakıyorum. alıştı hayvan gitmiyor.
ismini de kral koydum. takılıyor öyle. hayatımda hiç kedi bakmadım. evin içinde beslenmesine karşıyım.
yani ilk kedim. seviyoruz da ailecek, ilgileniyoruz gece yarısı bile.
şimdi bunun kız mız ayaklarıyla ne ilgisi var?
güncel Önemli Başlıklar