bugün

Bir anda aklıma gelen yazar kişisi. Ekşi' ye geçmişti sanırım en son.
Sözlükteki tek sevdiğim beşiktaşlı olabilir kendisi. Geri kalan çoğu tinercidir.
görsel
artık başka sözlüklerde kaliteli yazılar yazan, mel mel bakan gibson gibi sözlüğe küstürülmüş bir başka kaliteli yazar.
işgalci rus ordusuna katıldığı ithamına üzülen yazar. gitmemiştir, burdadır. arkasından konuşmayınız!
rus ordusuna katıldığı söylenen zevat..
Şarkı zevki güzel olan bir yazar. Ortalarda bir süre yok gibi.
normal sözlükte bu nickle yazan birisi var o kim acaba?
iyi nefret ettikleri arasında biz türkçüleri es geçmiş sağolsun. Yoksa ne yapardık nefreti ile. Ama bjk ile ilgili bazı entrylerine güldüğüm yazar, koşturması dileğiyle.
Şımarık, şuursuz futbol fanatiklerinin, trollerin keyfini bozmasına izin vermemesi gereken yazar. Ayarı versin, donuza eklesin, geçsin.
ulusalcılardan, faşistlerden, aktrollerden, sol frame'i taciz eden amsalak yazarlardan ve formatın ırzına geçen yazarımsı varlıklardan sıkılan yazar. sohbet ettiği yazarlardan kopmamak için buralarda olacaktır ama sözlükle onun dışında pek bir alakası kalmamıştır artık.
beni görünce ödü bokuna karışıp tüyleri diken diken olsa da seviyor olduğum bir başka yazar.
yunan taklidi yapan bir troll ile herkesi kendi gibi boş kafa zanneden bir ... . kafanın arka çıktığı kişi.
Sol gerici masal team'in takım kaptanıdır.
olay ne bilmiyorum ama nickaltında ağlayan tiplere bakılırsa iyi bir şey yapmış.
Sevdiğim eski yazar abilerden bir tanesi.
Zamanında kendisine önyargılı davranıp bir entrysi nedeniyle Kürtçü yazar demiştim. Sohbet edince öyle biri olmadığını, yanılmış olduğumu farkettim. Ne kadar görüşlerimiz uyuşmasa da girdiği bazı entryleri hoşuma gider. Muhabbeti de oldukça iyidir. Büyük bir kusuru vardır yalnız, o da köpekleri degil de kedileri daha çok sevmesidir.* Ne diyelim efendim yazsın dursun sözlükte.
Ne zaman kedimle ilgili bir seyler danışmak istesem faydalı tavsiyeler veren yardımsever, merhametli, nadir insanlardan.
Akp nefretinden ne bok yiyeceğini şaşırmış boş bir yazar.
Hayatının hiç bir döneminde sağ siyaseti ya da ortanın solu tabirini benimseyen siyasi yönelimi benimsemeyen yazar. Buna akp de dahildir. Akpyi yalamasını bekleyenler avuçlarını yalayabilir. Ayrıca;

(bkz: kişi kendinden bilir işi)
(bkz: pkk lı değilim ama)

Akp'yi yalaması 1 çözüm sürecine bakar.
seçim yaklaştıkça her cuhabeli gibi 5 yılda bir tek başına iktidar olma hayali rüyası gören öylesine bi zattır.

gördüğü rüyada budur. (#45236871)
ahmet kaya'nın şarkılarını rakı içerken dinlemek gibi keyifleri olduğu için apocu ilan edilmesi tuhaf olan yazar. bırakın isteyen istediği şarkıyı dinlesin.
Kürtlere hoksozlok yapıldığını iddia eden,
Apo’ya aşık olanlara aşık olan, hdp’ye her evden bir oy çıkaran ve demirtaşın hapisten çıksın zihniyetlerini benimsemiş bir yazar. Pardon Apocu değilmiş.
ahmet kaya'yı sevdiği için apocu ilan edilen yazar. gidin ötede uluyun yavru kurtlar, uğraşmayın kendisi ile.
güncel Önemli Başlıklar