bugün

kıçında torpil patlatılan kedinin parçacıklarının üstüne ve ortalığa sıçramasından korkmayan birinin gerçekleştirdiği eylem. evde denemeyiniz bence. anneniz kızabilir. ayrıca (bkz: sizli bizli entry girmek)
(bkz: kendi kıçında torpil patlatmak)
(bkz: sozluge bilincaltini dokmek)
satanistlerin yaratıcı olabileceğini gösteren olaydır. daha ileri seviyelerinde bakire kız bulamayınca önce zarını diktirip sonra öldürmeleri de beklenebilir.
(bkz: bunu yapan insan olamaz)
ayrıca şu unutulmamalıdır ki öbür dünyada da o sizin kıçınızda torpil patlatacaktır.*
o torpili zavallı kediciklere denemeye niyetlenecek birileri çıkacak olursa, öncelikle zemin etüdü yapmaları açısından kendi üzerlerinde denemelerinde fayda vardır.
(bkz: göte giren şemsiye açılmaz)
hayvanseverleri ayağa kaldıran patlatma hadisesi.
öbür dünya da bu işi yapan insan ile kedinin yer değiştirmesini istediğim anlaşılmaz eylemdir.

(bkz: kendine yapılmasını istemediğini başkasına yapma)
o aktiviteyi yapan insan için ancak şu söylenebilir
"kedi bir kenara o torpil senin g*tüne girsin".
doğada ezilen bir canlılın, savunmasız alt halkasından bir başkaya canlıya, kendine yapılanları yapması.
(bkz: satanisttir o satanist)
hayvan hakları derneklerini ayağa kaldıracak vahşet.
ahirette sıratta götünde bir şey patlarsa hiç dönüp bakma arkana, kedinin torpilidir.
(bkz: kötü kedi serafettin)
nerden baksanız her türlü vahşettir, caniliktir. kediye torpili reva görenlere ben de dinamiti reva görüyorum efendim, ne de olsa tahrip gücü/kütle oranını sabit tutmak lazım değil mi? * *
babasi belli olmayan, anasinin yogunlugundan dolayida gerekli terbiyeyi alamayan yaratigin gerceklestirmis oldugu sadist davranis.

tamamen ****** cocuklugu.
(bkz: bunu yapan insan olamaz)
şahsen gördüğüm vakit mahkemeye vermekten çekinmeyeceğim.. yok yok mahkemeye vermekten vazgeçtim.

şahsen gördüğüm zaman, olayı kayıt altına alıp, yapanın evine panter emel, süsen erkuş ve nesrin çıtırık gibi hayvanseverleri ve bunların saz arkadaşlarını yığacağım olay. artık torpilin yerini nükleer başlıklı füzemi alır, balistik silahlarmı alır bilemem.
(bkz: bir kavanoz solucan toplayıp hepsini 2 ye bolmek)*
bunu yapan şunuda yaptı

(bkz: kediye alçı yedirip üstüne su içirmek)
(bkz: kadının içinde torpil patlatmak) * *
çok fazla tom ve jerry izlemiş, jerry sempazitanın yapacağı eylemdir.
anası babası saldım çayıra mevlam kayıra düşüncesiyle çocuğu yapıp, sonra da sokağa salarsa bu piçler bugün kedinin dötünde, yarın bizim dötümüzde torpil patlatırlar.

bunu yapan çocuk davranım bozukluğu sebebiyle takip edilebilir, zira ilerde antisosyal kişilik bozukluğu gelişmesi çok olasıdır.
akıl fikir sahibi olupta kullanma klavuzunu okuyamayan kişilerin yapabileceği türden bir aylem.