1. 1.
  Kedilerin fiilen, fiziken ve ruhen sevimsiz olduğu gerçeğidir. Ben hayatımda bu kadar çıkarcı, sırnaşık, sinsi, ikiyüzlü ve itici bir hayvan görmedim. Nesini seviyorsunuz bu kadar anlamıyorum ki?
  5 -14 ... halkin sevgilisi
 2. 2.
  Ya bi adnan oktar kadar olamadınız ya ona yanıyorum. Bak ne diyor ünlü a9 sahibi; "kedi canını senin". Yani olay neymiş? Taktik. Hiç kafanız çalışmıyor hiç.
  4 -2 ... gazeloglu
 3. 3.
  Muhabbet kuşlarının yanında sevimsiz olduğu doğrudur.
  2 -3 ... tibalt
 4. 4.
  Herkesin bildiği ama çok az kişinin dile getirebildiği bir gerçek.
  -3 ... halkin sevgilisi
 5. 5.
  kedi besleyen biri olarak çoğu sözlük erkeklerinden daha çekilir ve katlanılabilir cici canlılardır.
  3 -1 ... bdsm hayrani slut girl
 6. 6.
  Sevimsiz sensin kedi de sana girsin*.

  Olmayan sevimsizliktir.
  3 ... x e deger veren adam
 7. 7.
  Kediler biraz insanlara benzediğinden bu düşünce oluşabilir. Sonuçta canı isteyince sevdirir, canı isteyince bir köşede ölü taklidi yapar. insan sevmiyorsan kediyi hiç sevmezsin.
  8 -1 ... vasilissa
 8. 8.
  kedilerin sevimsiz olduğu gerçeği
  Olmayan gerçektir.
  4 -1 ... howl
 9. 9.
  yok be öyle demeyin üzülürler.
  1 ... icerdeki koltuk
 10. 10.
  kediler insan olmayı tamamlayamamış kişilere sevimsiz görünür, zordur o kafaya varmak. beslemek, barındırmak, kucağa almaktan bahsetmiyorum. uzaktan bakıp, "ulan ne tatlı şeyler bunlar " deme mertebesi herkese nasip olmaz, bazı perdelerin kalkmış olması lazım gönül gözünden. bu aşamaya ulaşamamış kişilerden şahsen uzak dururum. yüzünde bir tiksinti ile kedileri aşağılayan insanlar ve özellikle erkekler kibir abidesidir. arabasına binmeden sokaktaki bir kediye 2 dakika güzel sözler söyleyen birini bulun kızlar.

  bkz. vahşi ırk köpeği ile gurur duyan tipler de kasıntı ve egosu tavan yapmışlardır. özellikle köpekleri ne kadar saldırgansa o kadar üstün ırka mensup birey olarak hissederler. kaçın (adamdan, köpekten değil).
  1 -1 ... radiolarian