1. 47.
  Kediler de tabi ki sevilmeli. Seviliyor da fakat evinde bir Köpekle yaşayan kişiler köpeğin o sıcaklığını sevgisini ilgisini gördükten sonra kedilere daha bir uzaktan bakıyorlar tabi. Ama sevilmeme diye bir şey yok her canlı sevilmeli.
  ... sufferinq
 2. 46.
  sanki biz onların kedisiymişiz gibi davranmaları.
  ... biyrunefenim
 3. 45.
  anlayamadığım sebeplerdir. kedi nasıl sevilmez amına koyayım.
  ... sgkli yazar
 4. 44.
  Sevmeye yeltendiğimde tırmalamaları.
  Çöp kutusundan birden fırlayıp aklımı almaları.
  Nankör olmaları.
  1 -2 ... maviasigi
 5. 43.
  kedilerin sevilmeme sebepleri
  -2 ... insectoidzz
 6. 42.
  Enigi severim ama yetiskin sarman evcil sahibine yavsaklanan kediyi haz etmem. Sokak kedisine sapka cikarmasam da verdigi hayat mucadelesine saygi duyuyorum. Cocukken kediler ile ilgili bazi soylemler gözlemler tespitler belki bu sevgisizligimde etkili olmuştur. Hep dört ayağının üstüne düşmesi sanslidan öte makyavel çıkarci algısı oluşturdu bende. Ayrıca nankör ugursuz olması da..bir akrabamizin evinde iğdiş edilmiş bir kedi vardı. Salonda başköşede minderin Üzerinde piner, uyuşuk uyuşuk bir eda ile insan gibi laf dinler, Bıraksan çay da içecek gibi dururdu. Sinir ederdi beni bu mutant kedinin rahatlığı.. Misafirlikten kalkıp giderken çaktırmadan ayağımla dürterdim rahatını bozmak icin...
  2 -2 ... judas
 7. 41.
  son dönemde amcıların seviyor oluşu.
  -1 ... kedipipimi7
 8. 40.
  aslında hepsi kendini sevdiren cinsten değil. kimisi tırmalıyor.
  ... this
 9. 39.
  insanın ne gibi faydası var? Virüs gibiyiz. 120 yılda dünyanın canına okuduk. Şimdi dünyanın dışında bir yerlere gidip oranın da canına okumanın planlarını yapıyoruz.

  Ya kadınlar aşağılanıyor, ya inanç üzerinden insanlar rencide ediliyor, siyasi sıkıntılar var bir de ne hikmetse kedilere karşı değişik bir beğenmemezlik.
  ... thomisus
 10. 38.
  asalak boş canlılar olmaları. kedinin ekosisteme veya insana ne tür bir katkısı var? sadece ezik tiplerin yalnızlığını gidermek için evde beslediği bir hayvan bu. bide kedilerin yaptığı davranışlardan kendince bir şeyler çıkartıp tatmin oluyorlar.
  aklı düşük olanlar iyi değil nasist olur. mesela bir bebek de ilk doğduğu zaman narsisttir. sadece yemek ister, ağlar, sıçar falan filan ama sevimlidir kerata. kedi de aynen böyle ancak insan faydalı bir canlıyken kedinin hiçbir faydası yoktur.
  1 -1 ... qkdnfjdjwq