bugün

http://25.media.tumblr.co...rcqwSpXn1s199fdo1_500.gif

insanı gül gül öldüren manasız hareketlerinden dolayıdır. sineği aralıksız yarım saat yakalamaya çalı$mak nedir aga? ya da buna ne demeli?
görsel
görsel

Şirin demek istedin herhalde..
verilen hiçbir komuttan anlamayan kafasına göre takılıp bir köpek kadar laftan anlamayan kedilerin harbi harbi salak olması durumudur. evet..
Bi iq testinde kapışın bence?
Kediler, yıllar geçmesine rağmen hala %100 evcilleştirilemeyen hayvan türünden olduklarından dolayı, genlerinde bulunan büyük cüsseli akrabaları gibi hareketler de bulunabildikleri gözlenmiştir. Daima avcıyım kafası yaşıyorlar yani. Önüne mamayı ben koyuyorum kardeşim. Bi sakin ol.
aksine zeki hayvanlardır. istediğini yaptırana kadar durmazlar.

salak değil de manyak hayvanlardır o ayrı.
sen köpeği eğitince zeki oluyor kediyi eğitemeyince o aptal oluyor. ama o aptal kedi sana kuyruk hareketlerinin anlamını ezberletiyor ve sen onun kuyruğuna göre ona bakıyorsun. hatta çıkarduğı sesleri bile öğretiyor o sese göre mama veriyorsun yada bulaşmıyorsun. bence kediler bizden de zeki de neyse.
Kedisever faşizmi Başlar birazdan. Yok kediler cool yok siklemez falan.
Yok işte Zekaları, herhangi bir iletişim kuramıyorsunuz gelip size sırnaşmasından başka.
görsel
Kedi de öyle bi hayvan yani ne bekliyodunuz acaba?
salak değil özgürdür.
köpekler gibi köleliğe kadar evcilleştirilememiştir.

ruhunda, genetiğinde bir yerinde mutlaka bir vahşilik vardır
Şöyle söyleyim, evimde beslemekte olduğum kediyi bugün veterinere götürdüm ve bir süredir böbreklerinden rahatsızlık yaşadığını öğrendim. Bunu yaklaşık 2 buçuk haftadır hatta belki de daha fazla bir süredir çekiyormuş ama o kadar üstüne titrediğim halde bunu farkedemedim. Ama şu el kadar hayvan, hakkında salak diye başlıklar açtığımız hayvan.. benim küçük bir ruh değişimimi bile anlayıp ona göre davranıyor. Şaka gibi. Ağladığınızda ya da güldüğünüzde çevrenizde dolaşma şekli değişiyor bu canlının ama işte sizin gibi iki gram beyniyle övünen dangalaklar, işe yaramayan hangi başlık varsa açıyor ve durduk yere sinir zıplatıyorsunuz. Bari bir boka yaradığınız yok, ses etmeyin de şu stresli zamanlarında iki entry giren bizleri iyice boğmayın.
başlık sahibinden akıllı oldukları bir kesinlik.