1. 1.
  döner sanmıştık oysa. koca 24 saat geçti. bu saatten sonra gelse bile ailemize layık bir kedi olamaz. kirlenmiş bedeni, örselenmiş ruhu ile nasıl eski günlere döneriz. bazen durduk yere bir anda kendi götünü yalamaya başladığı o anlarımızın yerine, kara kara solak kedileri, toza toprağa bulunmış fantazileri girecek.

  gelme artık. hareketli izmir sokakları ve o sokakların lambaları altında romantik sevişmelere kan. elbet mart ayı bitecek nisan gelecek, o zaman çok ararsın bizi.

  2. kattan atlayacak kadar sana seksi gelen o kediyi bulursam yapacağımı bilirim. kum havuzunu da attık bilesin.

  fahişe.

  hayır neden evden kaçıyor anlamıyorum ki...

  sen ona mama al, kumundan bokunu temizle, gece üzerinde gezmesine ses etme, kılı tüyü kıyafetlerine yapışsın, hatta bu kıl tüy yüzünden alerji ol, severken elini ayağını tırmalasın kızma, sürekli evin en alengirli yerlerine girsin, hastalandığında başında bekle, yeme yedir, giyme... yok bu son ikisi olmadı ama işte hepsini yap bu cibliyetsiz ikinci katın balkonundan atlayıp siktir olup gitsin.

  son üç gündür mama yerine pilav, makarna verdik diye mi amk. daha mart ayının bitmesine de çok vardı kudurgan. tamam git. sen seçtin o hayatı. dışarda elin sarmanları, tekirleri tenhada dübürüne dayasın o zaman anlayacaksın kıymetimizi.

  orospu.

  (bkz: hadi siktir git şimdi)
  3 -4 ... aberystwyth
 2. 2.
  kediciğinin azgınlığına tahammül edemeyen sahibinin bok atması durumu! mart gelmiş ya ne yapaydı hayvancağız?!
  -1 ... yazdimoldu
 3. 3.
  kediler nankör değildir hata kedi bakan ailededir; çünkü evde beslenen kedi mart ayında cinsel duyguları en üst düzeye çıkar, gözü kimseyi görmez. 5 kat dahi olsa atlar gider. bu hayvanların doğal olarak çiftleşmesi lazımdır işi bittikten sonra evine geri dönecektir. hata nerededir aile kediyi aldığı zaman kısırlaştırma yapması lazımdır. kısır olan kedinin cinsel arzuları olmaz. veya özel ilacı vardır suyuna kattığınız anda kısır, olmasa bile cinsel isteği yine olmaz kedinin kısırlaştırma işlemini yaptıktan sonra evin içinden, bir yere ayrılmaz.

  ailenin yapacağı bağrına taş basıp çiftleşmeden geri dönüp eve giren kedilerini affedip eve geri almak olacaktır. bu olay vicdan meselesi olup günaha girmemektir kedinin suçunu bağışlayıp tekrar evin içine almak bir ailenin görevidir. allah bunun karşılığını o aileye kediye affettiği için verecektir. çünkü o kedi aileye alıştığı için sokaklarda yaşayamaz.
  2 ... dedektif
 4. 4.
  Kediler nankör değildir, nankör olan insandır. Bu yakıştırmayı yapanda insandır. Kedi nin çok hassas bir hayvan olmasını bilmeyen insan yakıştırmasıdır kısaca.
  4 ... shamanic
 5. 5.
  kedilerin nankör olmalarının nedeni ; nimetin allah'tan geldiğini bilmesidir. Köpek ise ; nimetin allah'tan geldiğini bilmez ve sahibini efendisi olarak görür.

  Ne derece doğru bilmiyorum fakat duyumlarım bu şekilde.

  Şakirt uydurması da olabilir araştırmak gerek.
  1 -2 ... xocolatl
 6. 6.
  Sahiplerinin sesine istedikleri zaman kulak vermeleri bile bu gerçekliği tek cümlede açıklamaktadır. Evet.
  2 -1 ... beyaz ciftin siyah cocugu
 7. 7.
  adnan oktar.duymasın fena kızar . (bkz: kedi canını senin)
  1 -1 ... herlafamaydonoz
 8. 8.
  Bi tane sofradan yemek parçası atarak aranda kedi ile bir bağ kurduğunu sanırsın sonra başka masadan düşen kırıntıyla seni satması ile oluşan gerçektir.
  ... ufak adam
 9. 9.
  böyle başlıklar açmayın. yaratıcı olun. tanım yapılabilecek başlıklar açın, zira bir sözlük yazarısınız. moderatörleri iş başına davet ediyorum.

  zoraki tanım, başlıktan ötürü saçma olacak ama; gerçektir.
  3 -2 ... orjinal yazar
 10. 10.
  Yanlış tespit.
  Kedi doğasının gereğini yapar.
  Peki ya ademevladı?
  2 -1 ... cartoon pierre