1. ?.
  kedilerin nefes alıp, verirken, insana yavşarken çıkardıkları "hrrr, mrrr" şeklinde çıkardıkları sesi sağlayan motoru bünyelerinde barındırmaları durumu.
  1 ... sacriter
 2. ?.
  kedilerin kedi maması ile çalışabilen motoru bularak bizden teknolojik olarak çok ileride olduklarını ispat etmeleri durumudur.
  2 ... never neverland
 3. 1.
  mutlu oldukları zaman görülen durum. benimki de öyle. hırrrrr hırrr hıırrrr hırrr mutlu olmaya görsün. uyutmuyo şerefsizim. ama her şeyine olduğu gibi buna da razıyım.
  ... saks mavisi
 4. 2.
  kedilerin iç organlarına masaj yapan bir vücut davranışıdır. ya çok keyifli olduklarında ya da uykuya dalmak üzere olduklarında ortaya çıkar. doktorlar incelemektedir. belli bir yaş üstü insanlara da uygulayabilme ve dolayısıyla iç organların ömrünü uzatma çabasındadırlar.
  1 ... coremax
 5. 3.
  iyi ki denilen durumdur. Keyifli olduklarinda start alir. Motorunuz hep calissin kaytan biyikli tuy yumaklarim!
  2 ... yabenimsinyatopragin
 6. 4.
  o sesi nasıl çıkardıkları tam olarak bilinmemektedir. bilim adamları bu konuda fikir ayrılıklarına düşmüştür. bir grup karın bölgesindeki damarları titreterek çıkardıklarını söylerken bir diğer grup gırtlaklarından çıkardıklarını ileri sürmüşler. fakat deli bir doktor, kedilerin gırtlaklarını sökülmesine rağmen aynı sesi çıkardıklarını test ederek gördüğünü söylemiş.
  1 ... hayata dair hersey
 7. 5.
  bilimin çözemediği durum. lanet olsun böyle bilime...
  ... anambunelan