1. 1.
    Eve Hırsız girse mal mal bakar, kavgaya tutuşsan sahibini koruma adına ne bir tıslama ne de partilerini kaldırma, Allah muhafaza fenalaşıp düşsen döner kıçını gider. Öyle bir faydasız kilisenin papazı. Bir tek fare olayı var. Bir şise süt için inek beslemiyorsak onun da türlü türlü çözümü var.
    2 -2 ... tea man
  2. 2.
    köpek adamdır kedi ibne.
    2 ... yousef007
  3. 3.
    kedi bokları yüzyıllarca bu dünya'da tabakhanelerde deri tabaklamak için kullanıldı. ( kimyasallar bulunana kadar )
    kedi bokları çok işe yaradıklarını ispat etmişlerdir zaten. hatta " tabakhaneye bok mu yetiştiriyorsun " ifadesi de bunu anlatır. çünkü kedi bokları deriye zamanında sürülmezse derilerde bozulmalar olur.
    1 -1 ... teflon
  4. 4.
    yok yaaaa..! sen onu gel de, benim külahıma anlat..! dedemlerin, enikten büyüttükleri tekir cinsi, kaplan desenli, irikıyım ve babayiğit bir kedisi vardı, adı minnoş'tu.. dedemin anlatmasına göre minnoş daha 3 aylıkken fare avlamaya başlamış, hatta ilk tuttuğu fareyi boğmakta biraz zorlanmış, fakat o hınzır fareyi eninde sonunda bir şekilde haklamayı başarmış ve öldürdüğü fareyi getirip dedemin ayaklarının dibine bırakmış, dedem ona aferin diyip sırtını sıvazlayınca da, sevincinden fırdönüp, mırıl mırıl etmiş.. minnoş, geçen yıl insan yaşıyla 13. yaşında ecelinden öldü ama öldüğü güne kadar bu kedicik eve ve en önemlisi kilere 1 tane dahi farenin yaklaşmasına asla ve kat-a izin vermedi.. gece gündüz evin etrafını devriye dolaşır, kolaçan ederdi.. size abartmıyorum öldüğü güne kadar, eksiği var fazlası yok, en az 2 - 3 bin fare yakalamıştır.. allah ondan gani gani razı olsun.. amin..
    4 -1 ... kiss kiss bang bang
  5. 5.
    Ev kedilerinin bir işe yaramadığı doğrudur ama sokak kedileri tam bir fare düşmanı. En hımbıl olanları bile mutlaka fare avlarlar.
    ... orgazm kazim
  6. 6.
    Aptal bir varlık olmalarındandır.
    -1 ... 1 station insani
  7. 7.
    Bir şeyi sevebilmemiz icin bize bi faydasi olmasi gerekmiyor.Öylece sevin.
    1 ... gravityy
  8. 8.
    Bu hayvanı besleyen insanlarla aralarında inanılmaz bir bağ oluşuyor. Hiç kedi beslemedim bilmiyorum.
    ... benkimimlan