bugün

götveren, sanki yaşlanınca kedi ona bakacak. ulan hayvanın fıtratı bu! vefalı olsa sana ne yararı olacak a.q.

kısacası cidden mal insandır.
kesinlikle köpek seven insandır.

köpekler gel diyince gelir, git diyince gider. insan egosunu tatmin eden hayvanlardır. sahiplik duygusunu sonuna kadar hissettirir. kedi ise asi ruhlu ve siklemez bir hayvandır. bunu da herkes kaldıramaz. kimisi "nankör" işte diye kestirip atar. kedi ruhu başkadır. ayrıca oyun oynarken feci sevimli olurlar.

kedi wins.
Can sıkıntısından kedilere saran insandır.
kimi zaman da haklıdırlar.

kendini sevdirmez, mesafelidir, anladık! varsın bacaklarımıza da sürünmesin diğerleri gibi. buna mukabil et konservesi, tabağına ne vakit dökülürse, kuyruğunu apış arasına alıp çıka-gelmeyi de iyi bilir. diyeceğim, bu denli onurlu ve gururlu bir mahluktur yemek hususunda.

bir gece sen tut! hiçbir mecburiyetin yokken üstelik, "sokak ortasında sırıl-sıklam sürünüyor zavallı" diye al evine götür. saç kurutma makinesi ile itinayla kurut, biberonla besle-büyüt, kedi et! sonra bir gece, ensende dolaşırken, kuyruğu gömleğinin yakasına sıkıştı diye aniden dönsün ve suratını pençelesin. onca yılın vefa borcu olarak, yanakta dört derin tırnak izi.

- nedir ulan bu! bırak nankörlüğü, düpedüz ibnelik değil de nedir?
Klişe insandır. laf olsun diye söylemiştir.
nankör insandır.
Sanki kediler de onlara baylıyordu.
durup dururken hayvana özünden dolayı bok atan insandır. ne yapacak? verdiğin yemek için ''sağol abi'' mi demesini bekliyorsun? nankörlük etme hayvana karşı.
Kendisinin mukemmel olduğunu sanip bir de hayvanin tabiatina yorum yapan gereksiz bir kisidir, sessizce uzaklasin.
kedi sevilmez mi ? dedirtir insanın nankör hayasız oluduğu çağımızda kedinin nankörlüğü görmezden gelinebilir ha vefalı dost isterseniz en vefalıları atlardır dede korkut'tan bir kesit verecek olursak sahibini 15 sene bekleyen at için yazılmış
boz aygır beyrek'i görüp tanıdı. iki ayağının üstüne kalktı kişnedi.

açık açık meydanlara benzer senin alıncığın
geçe ışıyan iki elmasa benzer senin gözceğizin
ibrişime benzer senin yeleciğin
iki çift kardeşe benzer senin kulacığın
eri muradına yetiştirir senin arkacığın
at demem sana kardeş derim kardeşimden daha iyi
başıma iş geldi arkadaş derim arkadaşımdan daha iyi "
kısmen benim ama sorun bir neden? şöyle ben kedi sevmem ama nankör mü bilmem zira hayvancağızlara çocukken (temyiz kudretim yokken) kuyruklarından tutmak ve sallamak suretiyle işkence etmiş olduğumdan mütevellit hiç bir sağlıklı ilişki kuramadım. o yaşımdan beri kedi görsem yolumu değiştiririm öyle de tırsmışım.
köpeklere değer vermiş onları anlayabilmiş ve karşılığını görmüş insandır.
Kediden doğası dışında şeyler isteyen insan kesinlikle yahu O kediköpek değil hayvanın doğası farklı al evde yılan besle onun nankörlük derecesine bak bakalım ne kadarmış.
insan değil, kediden aşkına karşılık bekleyen sapık bir çıyandır.
insan kadar nankörünü bahsettiğiniz kedilerde bile görmedim sözünü duyması gereken kişidir.
insanla insan bile olamayan insandır.
insanlıktan nasibini almamıştır. insanlık dağıtılırken siz nerdeydiniz dedirtir.
sanki kedi nankörlük edip onu evden atıp evi hileyle üstüne alacak. ne nanmkörlük yapabilir kedi? en fazla sen onu severken sana tırmık atar.
kimi zaman haksızdır kimi zaman haklıdır.
ancak kedi güzeldir. sevin. evet.
bir yavru kedi eline verilmeli ve tekrar soru sorulmalı.
Kliselikten olecek insandır. Kediler degil insanoglu nankor asıl.
Her kedi gördüğünde iyyy der benim de ağzına kürekle vurAsım gelir.
Benim yanimda asla diyemeyecek insandir. Ispat isterim sonra da 15 YILI askin kedi dolu gecmisimle tezini curuturum.
hayvanların işkence gördğüğ, öldürüldüğü ve hatta tecavüz edildiği bir ülkede gereksiz olan tartışmadır.
seven sever, sevmeyen sevmez, en azından zarar vermesin...
kediler çok tatlı ya demeyin öyle.