bugün

(bkz: zorunda mıyım)

Evet zorundasın.
psikolojik sorunları olan ergen beyanı.

psikolojik sorunları kesinlikle var çünkü;

karşındaki canlının davranışlarını insan davranışlarını baz alarak yorumlaması ile baştan ıq düzeyini az çok tahmin ettik.

gelelim psikolojisi neden bozuk;
hayvanın bunları bilinçli yaptığı zannıyla yorumlaması,

hayvan ile kendisi arasında bir iletişimin kurulması gerektiği hezeyanında olup, saçma düşüncelerle kendi hastalıklı ruh dünyasında hayvanı 'bilinç sahibi olmaya zorlaması',

hayvanda gördüğü davranışlara / seslere karşı aslında kendi iç dünyasında dışa vuramadığı, çekindiği nefreti yansıtması,

hayvana gücünün yeteceğini, nefretinin yahut fiziki şiddetinin karşılık bulamayacağını bilmesi, devletin hayvana yaptığı şiddete karşı kendisinin hürriyetine müdahale etmeyeceğini özellikle çok iyi bilmesi vs. buna açık karinedir.

dünyada onca nefret edilmesi gereken pislikler olurken, eşek kadar birinin kafayı kedilere takmış olması, gelip burada kendi hezeyanlarını, kedileri duvara vurmak istediğini bile beyan edecek kadar gözü dönmüş başlık açması, hastalıklı düşüncelerini paylaşması karşısında bu entrynin ekran görüntüsünü alarak en yakın hayvan sever derneklerine, belediye başkanlıklarına mail yoluyla göndereceğimi de bilmesini isterim yazarın.

bu yazarın hastalıklı düşüncelerini masum dostlarımıza tehdit kabul eden hayvan sever yazarların da aynı yolu takip ederek gerekli sosyal platformlarda bu şahsı teşhir edeceğine şüphem yoktur.
Değilsin ama kendine dikkat et. Evini basabilirler.
(bkz: gece gece monitörden yansıyan eli bıçaklı dev kedi)
bende sevmiyorum sevmek zorundamıyam alerjim var sizene aq.
zorunda değilsin ama sevmiyorsan insan da değilsin. yok arkadaş saygı falan duymam.
Duvardan duvara fırlatmak demek ? insanlığımızı kaybediyoruz be yazık.
Sen sevme tipini siktiğim.
kedilere saygı duyarım ciğer salam filan alirim bana göre dünyanın en tehlikeli canlısı uykumda gercek gibi beni siyah bi kedi parçalar uyku derken yarı uyku hali bağırdığı mı apartman duyar o bicim kedilere bulaşmamak gerek .
yoooooo.
Keditapar kitleye sorulan soru.

Zorunda miyiz ulan. Evimin önüne yemek kabı koymayın kediler için. Sittirin gidin başka yere koyun.
hayir ya sokak kedileri kapatılsın. 4 5 tanesi birlikte ustune atliyor adamin, hepsi psikopat.
Hayvan düşmanlarının sitemi olan cümle.
hayır ama saygı duymak zorundasın.

mesela; sokakta bir kedinin yanından geçerken ona selam vermeden geçmemelisin.
Sevmek zorunda olmayı geçtim hayran bile olmak zorundasın. kediler yakında dünyanın yönetimini ele geçirecekler…göreceksiniz.
Bence sevmekten çok acımak gerek: Bu kedi denen varlıkta hiç akıl yok. Dün akşam işten döndüğümde, binamızın altındaki kapı değil de cam tarafındaki kepengi sürekli inik duran dükkanın, muhtemelen içerisi havalansın diye açılmış ikinci kapısı önünde, kepenk ile açık kapı arasında duran bir kediyi fark etmeyen herif kapıyı bir kapattı ki sormayın! Kedi araya sıkışıp ciyak ciyak bağırdı. Mal kedi! Bizim milletin hanzo olduğunu hiç mi anlamadın, genlerinde hiç kodu yok mu birader! Cama vura vura kapıyı zor açtırdım; fakat aptal kedi kapıdan geri çıkacağına, kepenk arasından çıkıp kaçtı.madem çıkabiliyordun aptal gerizekali; ne diye beni korkuttun, maldonado! Şaka maka, bu kadar çevik bir hayvan nasıl olur da otomobilin tekeri altında ezilir, hâlâ şaşıyorum. Oysa arabanın altındaki boşluk, tekerlerin belki 10'da 1'i kadardır anca.
Değilsin. Ama saygı duymak zorundasın.
O kadar moda haline geldi ki bu olay kedi sevmeyenler öcü amına koyum.

Sevmiyorum lan bulunduğu çevreye evdeki eşyalara zarar veren beyin yoksunu hayvanlarınızı siz sevin aynı şeyleri çocuğunuz yapsa kırıp dökse döver söversiniz gülüp geçmezsiniZ

Çünkü siz ruh hastası birer orospu evladısınız <3

Keşke allah sizi insan olarak yaratmasaydı nesliniz üreyemese beynini siktiklerim

Kendinden olana bu kadar düşmann olan bu kedi besleyen piç kuruları çok ikiyüzlüsünüz umarım evlenip çocuk yapmazsınız amk
Kedi sevmemek vatandaşlık şartı haline geldi neredeyse. Seversin sevmesin herkesin zevki farklı.
Zorunda değilsiniz ancak zarar vermemek zorundasınız.
güncel Önemli Başlıklar