bugün

artık görmekten bıktığım varlıklardır. daha geçen gün çimenlere atılmış, gözleri oyulmuş bir kedi yavrusu gördüm. az önce de pendik'teki bir kedi sülalesini öldürüp karnını yaran bir takım varlıkla ilgili bir habere denk geldim. bıktım artık amk. madem bu kadar meraklısınız gidin birbirinizi kesin. ne istiyorsunuz kedilerden insafsız herifler?

beni en sinirlendiren şey bu bahsettiklerimin doğru düzgün bir ceza bile almaması. sinek öldürür gibi kedi öldürüyorlar ve kimse sesini çıkarmıyor anasını satayım.
başlığı açan arkadaş cevabı da içinde vermiş zaten. adı üstünde orrrrrrospu çocuklarıdır.
Bizim sitede bir kedi var kuyruğunu vicdan yoksunu yaratıklar koparmış biraz da aksıyor yürürken. Yemek verdiğimde asla yaklaşmazdı ben eve girene kadar gelmezdi. Artık nasıl bir travma yaşattılarsa şerefsizler. ilk defa geçen gün su bırakırken iki metre kadar yakınıma geldi havalara uçtum sevinçten. Kedi, köpek, hayvanat bahçesi! hayvanları, ağaçlar, duvardaki zararsız böcek hiç farketmez.. Bazen hepsinden bu kadar iğrenç ve vicdansız olduğumuz için insanlar adına özür dileyip hüngür hüngür ağlamak istiyorum.
insan olamamış gereksiz varlıklardır.

Bu tarz varlıklara, 7 sülale sövme hakkımı saklı tutuyorum.