bugün

Muhtemelen kendi bokunda bile yiyecek arayan tavuğu sofrasına yemek diye koyan insandır. Kedi mide bulandırıcı bir hayvan değildir.
benimdir. oldum olası ısınamadım kedilere.
Günaha giren insandır. Kedi beslemek sünnettir.
Tiksinmem ama köpeği tercih ederim.
Ben değilimdir.
Kedi kadar kutsal ve temiz bir hayvandan tiksinen insan, insan değildir.
Bu gruba girmeyenlerdenim. Ama korkuyorum hayır bişey de yapmıyorlarki ne bokuma korkuyosam.
kedinin kendisinden daha temiz olduğunu bilmeyen insandır.
Kedi de ondan tiksinmistir.
Tiksinti değil ama sevilmez kedi. sevimsizdir bir kere, nankördür. Zora geldim mi tırmalar. Asla bir köpek gibi, insanın en iyi dostu olamaz.
görsel
Samimi değildir. Tipe bak lan sevmekten ciğerime sokasım geliyor.
bahcenize sicarlarsa siz de tiksinirsiniz. her sabah kokuyor her sabah. normalde hayvan gömer onu. bunlar.yüzsüz gömmüyorlar.
kediye nankör diye misyon biçenlere gülüyorum sadece. ne yapmış zimmetine para mı geçirmiş, sahte imza mı kullanmış, şirketinizi mi batırmış ne yapmış. hayvan o hayvan, hayvanda akıl ne arasın, içgüdüleriyle hareket ediyorlar. kedi sevmeyen insana saygım vardır ama sevgim yoktur. ben insanlardan bile daha çok seviyorum kedileri. beni sinirlendiren daima insanlardır, sakinleştiren ise kediler. yani bir kedi kadar bile olamıyorlar.
kediden tiksinilir mi la ? hayatımızda bu kadar tatlı varlıklar olduğu için şükredeceğimiz yere birde bunlardan tiksinenler var, çok ilginç...
insanların %99,9 undan daha çok sevdiğim iki tanecik kedim var. akraba kalkmış at bunları sokağa artık büyüdüler dedi. (kendileri büyük oğullarını hakikaten evden yüksek lisans yaptığı için atmıştır) kendi evladını kapı dışarı edenler var bu dünyada şüphesiz ama ben allah ömür verdikçe kedilerime sahip çıkacağım. Bu ev kedili rahatsız olan varsa telefondan hal hatır sorabilir dememden sonra 6 yıl geçmiş. Şükür tekrar gelmeye yeltenmedi öküz.
görsel
görsel bir insan şundan nasıl korkabilir anlayamıyorum.
bir zamanlar bendim. tiksinmek değil aslında bana değince çok yumuşak ve tüylü olduğundan huylanıyorum. çocukken yaşadığım nahoş olay yüzünden bir de ekstradan korkuyordum. masada otururken ayağıma dolanan kediler yüzünden evde bile kedi görür olurdum kendi kendime. şimdiyse bu korku önünü alamadığım bir sevgiye bıraktı kendini. nedenini bilmiyorum. cins olanlarından ziyade sokak kedilerini çok seviyorum ve saygı duyuyorum bu kimseyi takmayan hallerine. kediden korkan insanları çok iyi anlıyorum bu insanın elinde olan bir şey değil pek.
kedi dişil enerjidir. bir insan kediden tiksiniyorsa veya korkuyorsa, içindeki -veya kainattaki- dişil enerjiden korkuyordur.
Tiksinilesi insandır, ulan kediden tiksinilir mi hiç.
kedi tüyünden tiksiniyor bazı insanlar. tanrı'nın kitabı diye bir film vardı adam kedi avlayıp yiyordu. hem de tüysüz kedi.
Ss aldım hayvan hakları federasyonuna atıyorum şimdi sen düşün aq.
Alerjisi vardır belki.
güncel Önemli Başlıklar