1. 5205.
    https://galeri.uludagsozluk.com/r/2195322/+
    4 ... plissken
  2. 5206.
    Sirin bir hayvan.
    1 -1 ... aydinoglu vant maner
  3. 5207.
    2 senedir ev arkadaşı olmak istediğim canlı. O kadar istiyorum ki her gece youtubeda ya videolarını izliyorum ya da ekşide kedi başlığını okuyorum şapşikliklerini okuyunca kalbim kanatlanıyor. Duygusal top demesinler diye de biri gelince hemen saklıyorum telefonu kimbilir yatmadan önce ne izlediğimi düşünüyorlar. Her neyse hayallerimi anlatayım öncelikle beraber uyumak istiyorum bebişimle. Kucağımda yatsın sıcaklığıyla istiyorum. Bi de seveyim gurgur motor gibi ses çıkarsın. Kafasını toslatsın sevilmek istesin ben onu istemediği kadar severim. Güvensin mutlu olsun bebişim. Sıcacık yaşasın ama dışarı hasreti olmasın yani bu yüzden şak diye bi kedişi kapıp getirmem böyle köyde sürekli evime girmek isteyen kediler var onlar gibi olsun. Yemek yesin su içsin hoplayıp zıplasın.
    2 sene öncesibe kadar hiç sıcak bakmıyordum kedilere ama gözü kapanmış yavru kediye göz pansumanı yapınca bana güvendi ve sevilmek için gözüme baktı pisicik. Sonra da alıştı ama eve gelmedi. Bu sene başka bir kediyle yine aynı münasebeti yaşadık bu çok da ev canlısıydı. Ama pek uğramamaya başladı bir de Zaten orada insanlar besler onu.
    Ben şehirde sokakta beslenme ihtiyacı olan bi bebiş almak istiyorum ama hem göçebe hayatı yaşıyorum hem maddi olarak gücüm yetmez diye düşünüyorum. Bir de evde bakımını tam yapamamaktan korkuyorum işte kumu temizliği vs. Ya balkondan atlarsa diye de düşünüyorum. işe başlar da yerleşik bir hayatta eve çıkarsam ev sahibi de sıcak bakıyorsa o zaman durmam sahiplenirim. Ahhh tüylü tüylü bebişin göbüşüne masaj yapıcam.
    1 ... honeycoc
  4. 5208.
    Destan yazmışsın mübarek.
    ... birsozlukyazari
  5. 5209.
    Çok şirin hayvan. Eve ilk işediğinde sokağa atana kadar çok şirin.
    3 -1 ... serdarsl06