bugün

dedemin evinin yakınında kediyle oynamaya başladım sonu acı şekilde bitecek bir oyunun ilk perdesi, kedi nerden baksan bir aylık bir evin önünde taş zeminin üzerine uzanmış miskin miskin yatıyordu.

Aklıma o yaşın getirdiği bir ibnelik ile derhal dedemin evine koştum. Bir yumak çetik ipliği bulmuştum bunla kedi ile güzel dakikalar geçireceğimi umuyordum,

ninemin çetik ipliğin ucuna bir dügüm atıp kediyi gezdirmek için tasma yaptım sonra kedinin boynuna geçirdim ama hareket etmiyordu kedicik, galiba hasta olmalıydı genelde o mahalledeki kediler çevik ve oyun oynamayı severlerdi fakat bu miskin ve yavru kedi bana direndi, yerden kalkmadı ben 10 yaşımın verdiği ibnelik ile kediyi bir kaç metre zorlayarak yürüttüm daha sonra kedi yere düstü ruhunu teslim etmiş hareketsiz yerde yatıyordu ben ise kedi katili olmuştum.

aklımdan çıkmıyor kedinin bağırma sesleri.
yazarın çinli olmadığı gerçeği raad olun. zira afiyetle yerdi.
Yazık günah yapmayın.
Benim de kucuken basima gelen olaf 5 tane yaramaz cocuk lojmanda kediyi topla vurmaca oynuyorduk, tum gucuyle kediye isabet ettiren bir puan kazaniyor 5te bitiuordu oyun, kedi bu oyunda ölmemisti fakat yavruladigi zaman yavrucaklara bilmeden idkence etmisiz. Kediyi yavrularinin yanindan kacirip her birimiz kedi yavrusunu ayaginin ustune alip uzaga firlatmaya karar verdik en uzaga atan kazanacakti. Aldim yavrucagi ayagimin ustune duz firlatayim derken soldaki duvara dogru firlattim, yamukuk oldu iste, amele sumugu gibi yapisti duvara kanı aktı gidip sopayla durttuk hayvani hicbir rerpki vermiyordu. Kapiciya soyledik aldı çöpe attı hayvanı. Tabiki anne kediye iskenceler bitmedi bu olaydan sonra basket toplarimizla şut çekmeye başladık, kediye çarpınca güm diye ses çıkıyordu, fakat öldümedik hayvanı.
Şimdi ise en ufak şiddete karşıyım, yeğenlerime öğretiyorum hayvanlari sevmek gerektiğini, hayvanseverin ancak gerçekten bir insanı sevebileceğini falan söylüyorum, pardon kedicikler bilinçsizlik işte.
Tanım: itirafdır.
O artık bir satanist.
kucukken başka hayvanlarıda öldürdügümüz olmuştur isteyerek istemeyerek çocukluk neyin dogru neyin yanliş oldugunu ailemiz bize ogretse bile o yaşlarda anlayacak degiliz girilen entryler gercekten cok aptalca adam bir olayini anlatmis entryler ise troll, hayvan düşmanı sadece başlığı okuyup entry girmek için entry girmeyin burası forum degil rütbe yada nesil kasamazsınız gidin forum sitelerine tek hücreli varlıklar.
Çocukken yavru kedilere ve annesine basketbol toplarimizla abanip duvara yapistitmaya calisirdik grup olarak.
Bi tane gri kediyi amele sumugu gibi yapistirmistim duvara, simdi hard vore hayvan severim. Ise bak..,
Öldürdügün sadece kedi olsaydı keşke dedirten başlık. Yazar kendi teşhisini koymus ama bir eksik var sanki.
(bkz: türkceyi katletmek)
yazık olmuş, kedileri sevmesemde üzüldüğüm durumdur.
Satanist değilsen, şu kedisini öldüren psikopat can aksoy değilsen kazadır. Gömseydin bari ortada kurtlanınca kötü bir görüntü oluşturuyor.
Hergece rüyanda mike tysonın kaplanı ağzına versin lan senin. Hatta mike tyson da versin.
Birde marifetmiş gibi anlatılması çok yanlış olan, yazık.
Hemen gidip abdest alıp caminin etrafını 5 kez dönüp 10 rekat namaz kılman gereken hadisedir. Hadi koş bakayım.
Şayet kaza ise yapacak fazla bir şey yok dikkatli olmaktan başka. Şayet ana cadde üzerinde veya otobanda normal hızda giderken ve trafik yoğunken önüme kedi de çıksa kopekte çıksa durmam veya direksiyon kırmam yapacak bir şey yok çünkü o anda o kadar yazılmış bitti.
Arkadaş, çaylaktan yeni çıktım ama aranıyorsunuz.
bugün yaptığım şeydir.

sokakta yürürken bir yavru kedi geldi sırnaşmaya başladı siktir len pis diyerek bi tekme attım sekti. anası geldi arkadan tıslamaya başladı bi tırmık attı bi tekme koydum şutladım karşı duvara çarptı. yere düştü kaskatı kesildi. yavru kediyide tuttum boynundan kırdım. anan öldü zaten sen ne yaşıycan bu dünyada diye.

tanım: itiraftır.

yapmak zorundaydım.

tamam tamam vurmayın kaç eksi gelecek diye test ettim.
(bkz: orospu çocuğuyum)
(bkz: şerefsiz kime denir)
Keşke adınızı da itiraf etseniz de hukuki işlem başlatmak için elimizden geleni yapsak dedirten başlık. Madem insanlar kendilerinde bu hakkı görüyor umarım zarar verdikleri canlılar tarafından başlarına gelmeyen kalmaz.
7 cami diktirmesen cehennem de güzel lüks daireler seni bekliyor olucak.
Bir hayvan sever olarak özellikle öldürenleri kınıyorum.
Arkadaşlar kedinin eceli gelmiş demekki.
bugün de aklıma geldi kedinin ağlamalı miyav sesleri.
Lan bu kediler nasıl hep 4 ayak üstüne düşüyor konulu araştırmayı yürütmek adına çocukken bi kedi yakaldım havaya attım dört ayak üstüne düştü %100 doğruluğunu ölçmek için 99 kere daha attım evet hep 4 ayak üstüne düşüyorlar. Ama ek bilgi olarak yeni bir şey daha öğrendim. 100 kere havaya atılan kediler 101 incide ölür. Attım öldü. allah tan 100 den önce ölmedi yoksa araştırma çöp olurdu.