bugün

"kediler nankör, sevimsiz hayvanlar, köpek insanın en iyi dostu" şeklinde düşünen insan söylemi. çoğu kişi bu şekilde düşünür, tercih meselesi tabi. ama "ben kedileri sevmem, köpek severim" sözü de epey klişe oldu. yeni şeyler üretmeli bunu diyen insan.

(bkz: ben hayvanda kişilik ararım)
kedilerin nankörlükten değil izzetinden,köpeklerin ise asaletinden değil yalakalığından kaynaklandığını,daha doğrusu yemeğin;kedinin Rabbinden köpeğin ise insandan bildiğini, bilmeyen insanların kedi köpek tutumudur.
alternatif insan türevleri için bu başlıkları ziyaret etmeye teşvik eden pek bir gerekli insan söylemidir:

(bkz: araba sevmiyorum bisiklet seviyorum)
(bkz: muhabbet kuşu sevmiyorum muhabbet ediyorum)
(bkz: bilgisayar sevmiyorum daktilo seviyorum)
(bkz: annemi sevmiyorum babamı da sevmiyorum teyzemin kocasının halasının kuzenlerini seviyorum.)

ayrıca ve ayrıca;
(bkz: sevmeyi sevmiyorum sevmemeyi daha çok seviyorum)
kedinin tırmalamasından falan korkan insanın söylemidir. köpekler daha sevecen durur kişinin gözünde.
kedilerin nankör ve sevimsiz yaratıklar olduğunu, köpeklerin de sadık dostlar olduğunu düşünen insanın söylemidir. ben de söylerim bunu.
(bkz: kedi korkusu)*
rapidshare sitesi ile haşır neşir olan kullanıcının söyleyeceği söz . **
bir farenin dile geldiği an söylediği cümledir.
yaş ile özellikle bayanlarda değişir bu durum .dünyanın en fotojenik hayvanı kedicikleri birden sevmeye başlamıssınız. kişisel bir yorumdur. son bölüm.
güncel Önemli Başlıklar