bugün

neden nefes alip oksijen tukettikleri merak konusu olan insanciklar. onlari evlerinden bu kis gunu atip bir kedi yerlestirmek lazim. hak etmiyorlar zaten.
Bunlar evde odasına kapanıp peynir domates yiyip, çekirdek çitleyip, bütün gün sosyal paylaşım sitelerinde asalet sıçan insanlardır. Kedi ise asil hayvandır, kediyi seven de asaletten nasibini alabilmiş insandır. Bunların üstüne güneş ta Mısır'dan doğar. Ötekiler ise söylendiği üzere eziktir, bir ömür boyu ezik kalacaklardır. Kedi sevmeyen cennete giremez yaz bunu bir kenara kedi düşmanı.
Beni sevmeyen ölsün.

Eziktirler. Hele kediden korkan kızları hiç anlamam.

Macska= macarca kedi anlamındadır
kara kedi seven satanistler.
siktirsin gitsinler.
içlerindeki şefkat duygusu körelmiş eziklerdir. kedi şefkat hayvanıdır lan, hani köpek gibi sesi gür çıkan, zarar verme kabiliyeti olan bir canlı olsa tamam da, kedi lan bu. minicik burnu var böyle, kafasından seversin mayışır hemen. yatırırsın göğsüne doğru, kıpraşmaz hiç. sevilmez mi lan kedi?
bir de kedilerden nefret edeni,görmeye bile dayanamayanları var bunların. anlamıyorum bir insanın kalbi bu kadar masum,zararsız bir hayvandan nefret edecek kadar nasıl katı olabilir.ha alerjisi vardır,yaklaşamaz filan anlarım ama kedilerden nefret edenlerden ben de nefret ediyorum.
Ufuk Günaydın'dır. hatta adına bir site bile yapılmıştır.
http://www.ufukgunaydin.com/
kedi sevmeyen ezikler nedir lan sdfgdghfd tepkisini verdiğim başlık.
korkuyorum, korktuğum için haliyle sevemiyorum...
son olarak kedileri sevebilirim bir gün korkularımı yenip, lakin aynı ülkede yaşamakta olduğum konu başlığına kedi sevmeyen ezikler yazan ruhsal sorunlu yazar tipler kimleri neden sevebilir çok ciddi düşünmekteyim...
en büyük ezik benim, o halde varım !!!
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.